Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pornstars, Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR), Liberty Victim, Adios - ROCK Z CITARTEM

Pornstars, Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR), Liberty Victim, Adios - ROCK Z CITARTEM
📅 Data: czwartek, 20 czerwca 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Barometr, ul.Smolna 40 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


WSTĘP WOLNY


KLUB ZDESPEROWANYCH ROMANTYKÓW

Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR) to zespół rockowy z Płocka. Muzyka grupy, oparta na autorskich kompozycjach Tomasza Gębarowskiego, jego gitarze, głosie i tekstach, lawiruje między popem a rockiem alternatywnym. Specjalnością Romantyków są wysokoenergetyczne występy na żywo.

Skład:
Tomek Gębarowski - wokal, gitara
Krzysiek Kaźmierczak - gitara
Michał Szpilkowski - bas
Piotrek Kosowski - perkusja
Wojtek Piasecki - instrumenty perkusyjne


PORNSTARS

Kapitał założycielski - dwie gitary, dwa piece, pare kabli, sporo doświadczeń z poprzednich kapel… nieokiełznany głód MUZYKI!

Cel - niech nas usłyszą. I się przy tym świetnie bawią :)

Skład:
Barskee — ¬najniższe IQ w kapeli, szczyci się swoją niską pozycją społeczną ("na samym końcu łańcucha pokarmowego" - cyt. Barskee) i jednym akordem D dur, który niemiłosiernie ogrywa na swojej wintedżowej gitarze za 200zł.
Dr. Q — niewiele lepszy od poprzednika, tyle, że jego gitara kosztowała jeszcze mniej. Nie potrafiąc właściwie niczego innego, spędza cały czas rzępoląc na przemian na klawiszach i gitarze, ja czasem zaśpiewa to gdzieś na świecie nastaje rewolucja.
Paweł "Kaczka" Kaczyński — pochodzący z Trójmiasta fan smakowy chciwi cienkich papierosów, Paweł, nie lubi, gdy mówi się do niego w drugiej osobie. Wystarczy "basisto".
MaciekZadykowicz — Jego charakterystyczna chrypka wcale nie jest efektem wieloletnich ćwiczeń głosu. Maciek to człowiek, który w czasie prohibicji nie przeżyłby 20 minut. Skończył prestiżowy kierunek filologii polskiej na szanowanej uczelni, po którym nie ma pracy.


VICTIM OF LIBERTY

Pradawny początek zespołu Victim of Liberty datuje się na 2006 rok, kiedy to Dawid Hatala i Dawid Rataj postanowili stworzyć projekt, który miał do reszty odmienić ich (i nie tylko ich) egzystencję.
Liczne i nieistotne dla czytelnika roszady w składzie oraz szereg trudności wszelkich,
spowodował iż po okresie koncertowym w 2009 roku, zespół zapadł w śpiączkę.
Jednak wszelkie doświadczenia sceniczne oraz niezachwiana niczym wiara, dały chłopakom podstawę do sięgnięcia wyżej - otwarcia nowego rozdziału w historii zespołu. Wegetujący (aczkolwiek nadal żyjący w sercach założycieli) twór udało się reanimować za sprawą Dawida Naglika i Tomasza Kotarby, którzy poprzez transfuzję świeżej krwi na nowo napełnili krwioobieg Victim of Liberty. Przypieczętowaniem tego wydarzenia jest EP : “The Resistance” wydana we wrześniu 2012 roku. Od tamtej pory zespół ewoluuje i przygotowuje się do coraz większych wyzwań. Jak ambitnie twierdzą członkowie VOL: ”Największe sukcesy zawsze będą dopiero przed nami.”
link

Skład:
Dawid Hatala
Dawid Rataj
Dawid Naglik
Tomasz Kotarba


ADIOS

Cumbia punk pachanga z Warszawy

Adios, to rozbujany wehikuł, który pędzi ponad granicami geograficznymi i kulturowymi. Powstał z miłości do muzyki, jakiej próżno szukać w polskich sklepach i rozgłośniach radiowych. Zainspirowani twórczością takich artystów, jak Los de Abajo, JulietaVenegas, CafeTacuba, Huecco czy Juanes zapragnęliśmy przeszczepić na rodzimy grunt ich dokonania, a przy tym stworzyć własną propozycję muzyczną. Nasza muzyka to egzotyczny koktajl stylów i brzmień. Połączenie latynoskich rytmów i przejmujących melodii z elementami reggae i ska, wzmocnione punkową energią i zagrane w klasycznym rockowym składzie. Całości dopełnia zmysłowy kobiecy wokal oraz hiszpańskie teksty.

Zagraliśmy dotąd kilkadziesiąt koncertów, wywołując u słuchaczy skrajne reakcje: od konsternacji i niezrozumienia przez ciekawość po radosne szaleństwo. Współpracowaliśmy z meksykańskim DJ-em, zostaliśmy też zaproszeni przez Ambasadę Chile do udziału w specjalnym koncercie na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w tym kraju. W maju 2010 r. zajęliśmy pierwsze miejsce w 23. edycji Piaseczyńskiego Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Muzycznych „Pepe”. W kwietniu 2011 r. weszliśmy do studia Serakos, by pod okiem Roberta i Magdy Srzednickich (znanych ze współpracy m.in. z Riverside, Partią czy Kometami) nagrać materiał na nasz pierwszy profesjonalny maxi-singiel, zatytułowany „Cariño Digital”. Płyta ukazała się nakładem wydawnictwa Megatotal i została w całości sfinansowana przez internautów.

Skład:
Kasia Świrkowicz - śpiew
Marek Świrkowicz - gitara
Piotrek Wąsiewicz - gitara
Tomek Stasiak - bas
Janek Zasztowt - perkusja

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama