Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Słodki karnawał bez cukru - warsztaty dla dzieci

Słodki karnawał bez cukru - warsztaty dla dzieci

reklama
📅 Data: sobota, 19 stycznia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Specjalnie z okazji karnawału Strefa Młodego Konesera razem z Siała Baba Mak zapraszają małych i dużych wielbicieli słodkości i pełnowartościowego odżywiania na warsztat zdrowych słodyczy bez cukru 🍫🍫!

19 i 20 stycznia w Koneserze odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 6-13 lat „Słodki karnawał bez cukru – czekoladowe szaleństwo i słodyczowe wariacje na temat kaszy jaglanej”.

WSTĘP WOLNY! / ZAPISY w linkach poniżej

Każdy uczestnik własnoręcznie wykona czekoladę migdałową, szyszki z ekspandowanych ziaren oraz jaglane pralinki w 4 smakach: chałwowym, marcepanowym, orzechowym oraz kokosowym. Posłodzimy je owocami suszonymi, melasą i erytrolem – na warsztacie dowiecie się, dlaczego. Pyszności będzie tyle, że zabierzecie je też do domu!

Zapraszamy!

Grupa wiekowa 6-13 lat
Czas trwania warsztatu: 2 h.

🍪 Zapisy na sobotę: link
🍪 Zapisy na niedzielę: link

Drodzy rodzice! W związku z ograniczoną liczbą miejsc na warsztatach bardzo prosimy Was o wcześniejszą informację, jeśli z jakiegoś powodu Wasze dzieci nie będą mogły w nich uczestniczyć. Pozwólmy skorzystać innym dzieciakom! Informujemy również, że osoby, które nie pojawią się na warsztatach i nie uprzedzą nas o tym wcześniej, będziemy zmuszeni usuwać ze wszystkich przyszłych list.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Wiśniewska, dietetyk Fundacji Szczęśliwi bez cukru. Misją Fundacji „Szczęśliwi Bez Cukru” – ruchu społecznościowego – jest inspirowanie do zmiany nawyków żywieniowych oraz poszerzanie świadomości dotyczącej szkodliwego wpływu cukru na zdrowie i jakość życia człowieka poprzez edukację i wsparcie eksperckie. Z przekonaniem, że dzielenie się wiedzą, słodką bezcukrową praktyką i własnym doświadczeniem – w oparciu o pozytywne relacje międzyludzkie – buduje szczęśliwe i zdrowe społeczeństwo.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę