Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową

Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową

reklama
data Data: 13 lutego 2019, środa

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście
Opti Taxi
Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową – Jak pracować z przeszłością, aby stworzyć nową przyszłość; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13.II.2019, godz. 17:00-18:30)

Dołącz do nas na ten otwarty wykład, aby dowiedzieć się, jak połączenie z naszymi przodkami oraz powiązania rodzinne wpływają na jakość naszego życia – jakie mają odzwierciedlenie w naszym zdrowiu, związkach, pracy i karierze. Zdobądź nowe pomysły
i inspiracje na temat znaczenia i wpływu powiązań z naszą przeszłością. Znajdź sposoby integracji i ponownego połączenia z przeszłością, które pozwolą nam tworzyć nową Przyszłość.
W każdym z nas jest tęsknota, aby być spełnionym w życiu - ale często czujemy się nie na miejscu, odłączeni lub pozbawieni energii, nie uświadamiając sobie, jak duży wpływ ma nas ma przeszłość i losy naszych Przodków.
Nasi Przodkowie są bramami, przez które wkroczyliśmy w nasze życie i otrzymaliśmy energię na naszą własną podróż. Tak, jak drzewo otrzymuje pokarm poprzez swoje korzenie, tak i my otrzymujemy energię za pośrednictwem naszych Przodków…
…Pod warunkiem, że otworzymy się na przepływ tej energii oraz miłości i staniemy na swoim miejscu w systemie rodzinnym. To zaś nie zawsze bywa łatwe…
Trudności w znalezieniu swojego miejsca w życiu, w systemie rodzinnym oraz w przyjęciu miłości płynącej od naszych przodków wynikają m.in. z dawnych i bieżących konfliktów między członkami rodziny oraz z traum, których źródeł nie zawsze jesteśmy świadomi. Zasada ta dotyczy wszystkich członków naszej rodziny – tych żyjących, i tych którzy już dawno temu odeszli.

Gregor Steinmaurer, który poprowadzi w Polsce 15-17 lutego 2019 Warsztaty ustawień systemowych i Pracy z Traumą, przedstawi Państwu krótką prezentację jego pracy
z konstelacjami systemowymi w połączeniu z nowym zrozumieniem międzypokoleniowej i osobistej traumy. Ich celem jest wsparcie naszej zdolności do bycia naprawdę tutaj, w pełni w naszym ciele, tak abyśmy mogli realizować nasz potencjał.
Omówimy jak ważne, i dlaczego, jest połączenie z naszymi przodkami i przeszłością, oraz zasmakujemy w jaki sposób ta praca może wspierać uzdrawianie i rozwój osobisty.
Będzie również czas na pytania i wymianę w grupie, a także kilka prostych ćwiczeń, które będą dawały przedsmak tej pracy z Gregorem.

WYKŁAD JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!
TERMIN: 13 lutego 2019, środa, godzina 17:00-18:30
WSTĘP WOLNY

ZAPISY I KONTAKT: kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE: Warszawa, szczegóły dla zapisanych

Gregor Khushru Steinmaurer
Terapeuta systemowy, Terapeuta Traum (Somatic Experiencing®), Doradca Psychospołeczny (Dipl. LSB, Austria), Coach i Facilitator. Mieszka w Austrii, od ponad 10 lat prowadzi prywatną praktykę, warsztaty i szkolenia na arenie międzynarodowej.
Szkolił się w różnych metodach pracy terapeutycznej, takich jak: Systemowa Terapia Rodzinna, Doświadczenia Somatyczne (Somatic Experiencing), Konstelacje Rodzinne, NLP, Praca z Ciałem (Bodywork), Terapia Pierwotna (Primal Therapy).
Dodatkowo, ukończył szkolenia z zakresu traumaterapii z Marianne Bentzen (Neuroaffective Therapy), Maggie Phillips (Ego-State Therapy) i inne. Od dłuższego czasu intensywnie eksploruje i praktykuje różne duchowe tradycje, prowadzi psychoterapię oraz pracuje
z ciałem (Bodywork). Od ponad 15 lat regularnie praktykuje medytację i uprawia sztuki walki.
Prowadzi warsztaty i szkolenia wraz ze swoją żoną Komalą de Amorim. Szczególne zainteresowany jest dalszym rozwojem procesów zbiorowego uzdrawiania na styku pracy nad uwalniania traumy, mistycyzmu i integralnego rozwoju.
Od ponad 10 lat Gregor intensywnie pracuje z mężczyznami w każdym wieku, pochodzącym z różnych krajów, prowadząc grupy i dłuższe szkolenia. Jego sposób pracy to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i jasności z głębokim wglądem, życzliwością i humorem - pozwalając mężczyznom odzyskać poczucie godności i indywidualną formę wewnętrznej mocy.
link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site