Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Warsaw Fashion Street 2013

Warsaw Fashion Street 2013

reklama
📅 Data: niedziela, 23 czerwca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop


23 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbędzie się dziewiąta już edycja Warsaw Fashion Street, impreza gromadząca tłumy miłośników mody i estetycznych wrażeń.

Jak co roku swoje kolekcje przedstawią finaliści konkursów dla uzdolnionych projektantów OFF Fashion Kielce i Cracow Fashion Awards; odbędą się pokazy marek komercyjnych, finały konkursów New Look Design oraz Talent Warsaw Fashion Street. Nie zabraknie pokazów charytatywnych z udziałem gwiazd oraz pokazów marek dziecięcych.

Tradycją Warsaw Fashion Street jest spektakularna Gala Wieczoru, podczas której prezentowane są kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. W tym roku swoje najnowsze kolekcje pokażą: Łukasz Jemioł, Agata Koschmieder, Natasha Pavluchenko, Natalia Jaroszewska - SHOW a „wisienką na torcie” będzie pokaz tajemniczego włoskiego projektanta rekomendowanego przez Dom Mody Fendi pod patronatem magazynu GRAZIA.

Jak zwykle odbędą się wydarzenia towarzyszące: w sobotę 22 czerwca o godz. 16.00 pod Kolumną Zygmunta zbiorą się fani dwóch kółek na Paradzie Stylowi Rowerzyści, by zamanifestować modę na aktywne spędzanie wolnego czasu, a miłośnicy polskiej mody i polskiego designu będą mieli okazję zrobić zakupy w showroomach Alei Projektantów( 22- 23 czerwca).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę