Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Studia za granicą - Dzień z Wielką Brytanią

Studia za granicą - Dzień z Wielką Brytanią

reklama
📅 Data: wtorek, 26 lutego 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop


Stoisz przed jednym z najważniejszych wyborów - wyborem studiów? Rozważasz różnie niestandardowe opcje takie jak wyjazd za granicą?

Szukasz swojej drogi i starasz się znaleźć najlepszy dla siebie kierunek i uczelnię? Chcesz dowiedzieć się jakie możliwości oferują Ci studia w Wielkiej Brytanii?

Przede wszystkim, jeśli zastanawiasz się nad uczelnią w UK - pamiętaj, że studenci, którzy rozpoczną studia w roku akademickim 2019/2020 mają zagwarantowaną pożyczkę na czesne do końca swoich studiów na takich samych zasadach jak do tej pory!

Z myślą o osobach, które myślą o wyjeździe na studia za granicę i chcą dowiedzieć się o możliwościach jakie daje im studiowanie w UK zorganizowaliśmy Dzień z Wielką Brytanią.

26 stycznia, godz. 17:00 - biuro Elab w Warszawie (ul. Nowogrodzka 68, 2 piętro)

Podczas tego wydarzenia będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego o systemie edukacji, kierunkach studiów, uczelniach i wszystkich ich udogodnieniach, finansach i życiu studenckim. Dodatkowo zaprosiliśmy do nas przedstawiciela brytyjskiej uczelni - Coventry University, abyś mógł dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki. Podczas Dnia z Wielką Brytanią będziesz mógł również porozmawiać z naszymi doświadczonymi konsultantami o swoich wyborach, procesie aplikacji i o czym tylko zechcesz! 😊

To niezwykła okazja, aby dowiedzieć się o możliwościach jakie na Ciebie czekają. Chcemy pomóc Ci dokonać świadomego wyboru studiów, który będzie dla Ciebie jak najlepszy. Studia za granicą to niesamowita przygoda, a my jesteśmy od tego aby pomóc Ci ją zacząć!

Zarejestruj się na wydarzenie poprzez pobranie darmowego biletu.
ZAPISY: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie inne
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę