Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
Letnie półkolonie w Akademii IT STEP
reklama
reklama

Pierwszy Turniej Gier Bitewnych na Ursynowie

Pierwszy Turniej Gier Bitewnych na Ursynowie

reklama
data Data: 07 kwietnia 2019, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 61 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Figurkowe Gry Bitewne - Rozrywka, Hobby, Rywalizacja!
FGB i Urząd Dzielnicy Ursynów serdecznie zapraszają na spotkanie z figurkowymi grami bitewnymi. Proponujemy rozrywkę dla całej rodziny!

Chcecie spędzić czas z dala od komputera i smartfona? Przez kilka godzin możecie poczuć się jak wojownik, kosmiczny żołnierz, rycerz czy dowódca pojazdu pancernego. To rozrywka nie tylko dla graczy, ale również dla modelarzy. Bardzo ważny jest aspekt wizualny. Samodzielnie przygotowane, pomalowane, ozdobione modele, tereny i pojazdy to duma każdego hobbysty.
Gry figurkowe uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, umiejętności planowania, pomagają budować relacje społeczne, dają możliwość zdrowej rywalizacji.
Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy zarówno wytrawnych graczy i modelarzy jak i osoby, które dopiero chcą poznać fascynujący świat tego hobby.

W ramach Dnia z Figurkowymi Grami Bitewnymi w Urzędzie Dzielnicy Ursynów zaproponujemy Państwu wiele atrakcji:
• stoły pokazowe, gdzie pod okiem instruktorów będziecie Państwo mogli sami spróbować swoich sił w grach – Warhammer 40000, SAGA, Bolt Action, Kill Team, Shadespire oraz Tank War.
• 3 pokazy malowania modeli prowadzone przez:
Katarzyna KAHA Górska – światowej sławy artystka, która właśnie wróciła z malarskiego tournee po Azji i Australii. Zdobywczyni wielu prestiżowych nagród. Jej prace są pożądane przez kolekcjonerów, a sposób wykonywania podstawek rozpoznawalny na całym świecie. Od wielu lat zajmuje się zawodowo malowaniem figurek.
Mateusz Herbich – człowiek wielu talentów. Nie tylko świetny malarz i prowadzący warsztaty, ale również doskonały instruktor strzelectwa. Wprowadzi Państwa w tajniki malowania pojazdu pancernego.
Kosma Rabiega – młody student grafiki, który od 10lat zajmuje się malowaniem figurek. Od 2014 profesjonalny malarz na zlecenia, od roku organizator oraz prowadzący warsztatów malarskich. Pozytywnie zakręcony i otwarty na świat fan sztuki.
• 3 turnieje gier bitewnych – SAGA, Kill Team i Shadespire. Kilkudziesięciu graczy zmierzy się zarówno w realiach gry historycznej jak również fantasy. Każdy obserwator znajdzie coś dla siebie: wspaniałe makiety, zachwycające modele, dynamiczną rozgrywkę czy szybką walkę na niewielkiej przestrzeni. Zapowiada się niesamowite widowisko!

Przez cały dzień będziemy do Państwa dyspozycji odpowiadając na wszelkie pytania i opowiadając o naszym niesamowitym hobby. Figurkowe gry bitewne to hobby dla każdego!
DO ZOBACZENIA!

DATA: 7.04.2019 r.
MIEJSCE: Urząd Dzielnicy Ursynów Aleja Komisji Edukacji Narodowej 61
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
dodaj swoje wydarzenie


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
check the English version of our site