Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Światowy Dzień Smerfa

Światowy Dzień Smerfa

reklama
📅 Data: sobota, 22 czerwca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Park Skaryszewski (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


W sobotę, 22 czerwca 2013 roku z okazji rocznicy urodzin Peyo, twórcy Smerfów (ur. 25.06.1928) oraz zbliżającej się premiery filmu „Smerfy 2” po raz drugi organizujemy obchody Światowego Dnia Smerfów.

Witaj w Wiosce Smerfów W WARSZAWIE!

Już w sobotę 22 czerwca Warszawiacy będą mogli uczestniczyć w niecodziennym, międzynarodowym wydarzeniu. W tym dniu, w wielu miejscach na świecie, spotkają się wielbiciele niebieskich stworzeń, które podbiły serca wielu pokoleń. Smerfów nie trzeba nikomu przedstawiać. Gościli wielokrotnie w naszych domach. Ale czy my byliśmy kiedyś u Papy Smerfa, Smerfetki, czy Smerfusia?
Tylko teraz będzie niepowtarzalna okazja odwiedzenia ich domków w Warszawie. Smerfy osobiście zaproszą uczestników imprezy do zwiedzenia ich chatek, które zostaną zbudowane specjalnie na tę okazję.

Wizyta u Smerfów to nie jedyna warszawska atrakcja. Może uda się Wam wygrać tablet? Jak? Nic prostszego, wystarczy przyjść do Parku Skaryszewskiego (od Ronda Waszyngtona), być przebranym za Smerfa, wziąć udział w biegu i ..... Reszty dowiedzieć się na miejscu.

Zapraszamy 22 czerwca (sobota) od godz. 11.00 do 18.00.
Ideą imprezy jest zaktywizowanie do wspólnej zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie i znajdą aktywności dla siebie.
Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie: Co najczęściej robią wszystkie Smerfy? to wiesz co będziemy robić. Nie ma jak bieganie ... Każdy Smerf musi mieć kondycję. Od tego zależy czy wpadnie w szpony kota, czy też nie. Dlatego w Warszawie, podczas Światowego Dnia Smerfa nie może zabraknąć tej atrakcji. My nie będziemy uciekać przed Klakierem, będziemy biec po zdrowie, ale i po nagrody. W biegu nie będzie przegranych. Każdy z uczestników, otrzyma kolekcjonerski, smerfny dyplom.
Przed rozpoczęciem biegów, które będą zorganizowane w kategoriach wiekowych: dla dzieci, młodzieży i dorosłych, rozgrzejemy się w towarzystwie Smerfów i pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Podczas Światowego Dnia Smerfa nie zabraknie też innych atrakcji. Będą to gry, konkursy, quizy dotyczące znajomości świata Smerfów oraz spotkanie ze smerfnymi aktorkami Małgorzatą Sochą i Agnieszką Dygant. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w zabawach ruchowych np. teście Osiłka, Zgrywusa czy Lalusia. Do dyspozycji najmłodszych będzie oddana plastyczna strefa Smerfusia. Dzień ten będzie również okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć w towarzystwie Papy Smerfa, Smerfusia i Smerfetki, w wyjątkowej Wiosce Smerfów. Podczas imprezy hostessy będą rozdawać filmowe upominki.

Z pewnością w otoczeniu Wioski Smerfów, biegów, zabaw, oraz sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w przyjazny świat Peyo. Tym bardziej, że podczas Światowego Dnia Smerfa będziemy świętować urodziny twórcy Smerfów. Z tej okazji uczestnicy imprezy będą mieli okazję spróbować smerfnych, urodzinowych ciasteczek, których nie powstydziłby się sam Łasuch.

Jesteśmy przekonani, że to niecodzienne wydarzenie dostarczy wyjątkowych wrażeń. W oczekiwaniu na premierę filmu Smerfy 2 przenieśmy się do świata bajki, spotkajmy się w Wiosce Smerfów i oddajmy smerfnej zabawie przy dźwiękach jakże znanej wszystkim muzyki La la la la la la ... Uważaj tylko na Gargamela!

Udział w Światowym Dniu Smerfa jest bezpłatny.
Zapraszamy 22 czerwca (sobota) do Parku Skaryszewskiego (od Ronda Waszyngtona) od godz. 11.00 do 18.00

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Południe lub w kategoriach: festiwal


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę