Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Krąg kobiet

Krąg kobiet

reklama
📅 Data: wtorek, 02 kwietnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Izabelin (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Zapraszamy serdecznie na krąg kobiet odbywający się 2 kwietnia w Izabelinie pod Warszawa! Będzie to kolejne z trzynastu spotkań organizowanych comiesięcznie, które będą się odbywać w okolicach nowiu księżyca.

Na czwartym kregu bedziemy sie zastanawiac czym jest dla nas cykl menstruacyjny, jak przezywamy swoja miesiaczke. Jakie mamy doswiadczenia i wspomnienia z nia zwiazane. Co nam pomaga w tym czasie. Zobaczymy co przyjdzie do nas na ten temat lub na inne ktore sie pojawia w miedzyczasie.

Będziemy się dzielić naszymi myślami i doświadczeniami w kregu, możesz też pobyć w ciszy jeśli taka będzie Twoja wola, i nam po prostu potowarzyszyć. Nasze dzielenie się zakończymy wspólną krótką medytacją.

Nasze kręgi tworzymy bazując na programie stworzonym przez Laurę Moreno, uzdrowicielkę z Kolumbii. Jest to program spotkań, który powstał w celu wzmocnienia kobiet poprzez bycie razem i dzielenie się swoim doświadczeniem i mądrością, we wzajemnym szacunku i wsparciu. Polega na wymianie pomiędzy nami, z serca do serca, tak abyśmy mogły być doswiadczac siebie nawzajem i naszych opowiesci ktorymi sie podzielimy, dzięki czemu wychodzimy stamtąd bogatsze i pełniejsze. Spotkania pomagają w odzyskaniu połączenia ze swoją własną naturą, intuicją i sercem, własnymi cyklami kobiecymi. Wspiera w integracji samych siebie i swojej wewnętrznej mądrości.

Będzie dostępna ciepła herbatka na miejscu i przekaski.

Daj znać i napisz do nas, jak będziesz chciała być tego częścią, to podamy Ci dokładny adres: [email protected]
Wstęp wolny! Zapraszamy kobiety w każdym wieku.

Jeśli chcesz wiedzieć coś na temat tego programu Mujeres Que Despiertan (Kobiety Przebudzone) i o jego założycielce Laurze Moreno, możesz zajrzeć na stronę: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę