Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

CHRIS CARTER w Empiku Arkadia

CHRIS CARTER w Empiku Arkadia

reklama
data Data: 15 kwietnia 2019, poniedziałek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Arkadia (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Jak bardzo znana jest charyzmatyczna postać detektywa Roberta Huntera strzegącego porządku na ulicach Los Angeles? Dlaczego brazylijski rockman postanowił zostać pisarzem? Już 15 kwietnia w salonie Empik Arkadia czytelnicy będą mieli okazję spotkać wszechstronnie utalentowanego autora thrillerów. Chris Carter w rozmowie z Adamem Szają (smakksiazki.pl) przedstawi swoją najnowszą książkę „Galeria umarłych” (Wydawnictwo Sonia Draga).

Pochodzący z Brazylii Chris Carter jest psychologiem policyjnym i pisarzem. Zadebiutował powieścią „Krucyfiks” traktującą o przygodach detektywa Roberta Huntera. Carter uchodzi za nieprzewidywalnego literata, który zaskakuje każdym kolejnym tytułem. Dotychczas można było zapoznać się z ośmioma książkami, które dzięki mrożącym krew w żyłach opisom zbrodni, fascynowały czytelników. Nie inaczej będzie w wypadku „Galerii umarłych”. Podczas spotkania z Chrisem Carterem w warszawskiej Arkadii miłośnicy jego książek będą mieli niepowtarzalną okazję, by wysłuchać historii o pracy w policji oraz poznać jego twórcze inspiracje.

Chris Carter – urodził się w Brazylii, studiował psychologię i zaburzenia kryminalne na Uniwersytecie Michigan. Jako psycholog kryminalny Biura Prokuratora Stanu Michigan badał i przesłuchiwał licznych zbrodniarzy, w tym seryjnych morderców. W latach 90. przebywał w Los Angeles, gdzie był gitarzystą różnych zespołów. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie.

Chris Carter
15 kwietnia, godz. 18:00
Empik Arkadia
Warszawa, al. Jana Pawła II 82
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site