Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

CHRIS CARTER w Empiku Arkadia

CHRIS CARTER w Empiku Arkadia

reklama
📅 Data: poniedziałek, 15 kwietnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Arkadia (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Jak bardzo znana jest charyzmatyczna postać detektywa Roberta Huntera strzegącego porządku na ulicach Los Angeles? Dlaczego brazylijski rockman postanowił zostać pisarzem? Już 15 kwietnia w salonie Empik Arkadia czytelnicy będą mieli okazję spotkać wszechstronnie utalentowanego autora thrillerów. Chris Carter w rozmowie z Adamem Szają (smakksiazki.pl) przedstawi swoją najnowszą książkę „Galeria umarłych” (Wydawnictwo Sonia Draga).

Pochodzący z Brazylii Chris Carter jest psychologiem policyjnym i pisarzem. Zadebiutował powieścią „Krucyfiks” traktującą o przygodach detektywa Roberta Huntera. Carter uchodzi za nieprzewidywalnego literata, który zaskakuje każdym kolejnym tytułem. Dotychczas można było zapoznać się z ośmioma książkami, które dzięki mrożącym krew w żyłach opisom zbrodni, fascynowały czytelników. Nie inaczej będzie w wypadku „Galerii umarłych”. Podczas spotkania z Chrisem Carterem w warszawskiej Arkadii miłośnicy jego książek będą mieli niepowtarzalną okazję, by wysłuchać historii o pracy w policji oraz poznać jego twórcze inspiracje.

Chris Carter – urodził się w Brazylii, studiował psychologię i zaburzenia kryminalne na Uniwersytecie Michigan. Jako psycholog kryminalny Biura Prokuratora Stanu Michigan badał i przesłuchiwał licznych zbrodniarzy, w tym seryjnych morderców. W latach 90. przebywał w Los Angeles, gdzie był gitarzystą różnych zespołów. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie.

Chris Carter
15 kwietnia, godz. 18:00
Empik Arkadia
Warszawa, al. Jana Pawła II 82
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.