Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

BLW- jak to ugryźć ? Otwarte spotkanie w Ptaszynie

BLW- jak to ugryźć ? Otwarte spotkanie w Ptaszynie
📅 Data: wtorek, 07 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Klubokawiarnia Ptaszyna (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


BLW, czyli Baby Led Weaning (po polsku spotkacie urocze rozwinięcie skrótu: Bobas Lubi Wybór) to rozszerzanie diety sterowane i kontrolowane przez dziecko. Tak, dokładnie, przez tego sześciomiesięcznego niemowlaka. On jest w stanie samodzielnie spożywać posiłki. Trzeba mu tylko zaufać i na to pozwolić. Ale jak dokładnie to zrobić?

Brzmi prosto, ale sami wiemy, jak trudne potrafi być w praktyce. Dlatego zapraszam was do bezpiecznej przestrzeni Klubokawiarni Ptaszyna na cykl otwartych spotkań o BLW. Na każdym spotkaniu poruszymy inny temat, a uczestnicząc w całości - rozszerzanie diety waszego dziecka nie będzie miało dla was tajemnic!

7 maja, na naszym ostatnim spotkaniu, pogadamy na luzie o rozszerzaniu diety naszych dzieci. Podzielimy się naszymi historiami, trudnościami, radościami. To będzie czas na wspólne wsłuchanie się w opowieści innych i poszukanie odpowiedzi na wasze pytania w kręgu rodziców małych dzieci :)

Można wziąć udział w jednym spotkaniu, a można we wszystkich. Spotkania są otwarte i darmowe, ale obowiązują na nie zapisy, z uwagi na ograniczoną przestrzeń i komfort uczestników. Oczywiście można uczestniczyć z dzieckiem w spotkaniu :) Zapraszamy rodziców, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem. Spotkania nie są w formie szkolenia, tylko swobodnego spotkania rodziców.

Spotkania moderuje Asja Michnicka - mama, pedagożka, lokalna aktywistka, blogerka. Na blogu Mama na roślinach pisze o wegańskiej i wegetariańskiej ciąży, BLW w wersji roślinnej, karmieniu piersią, dobrych porodach, noszeniu dzieci, macierzyńskiej codzienności. Poza blogiem adminuje dwiema dużymi grupami na Facebooku" "Roślinne BLW - przepisy wegańskie i wegetariańskie" oraz, wspólnie z dietetyczką Iwoną Kibil, "Wege ciąża, wege mamy". Właśnie wydała swoją pierwszą książkę dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią "Mama na roślinach". Na co dzień wspiera inne mamy na otwartych spotkaniach i warsztatach. Lubi rodzicielstwo bliskości, chustonoszenie, minimalizm, bycie tu i teraz.

Zapisy prowadzi Klubokawiarnia Ptaszyna w wiadomości na FB lub na [email protected]

Do zobaczenia w Ptaszynie!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: spotkanie wykład


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę