Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

O sprytnych pomysłach, które zmieniają życie osób starszych na lepsze

O sprytnych pomysłach, które zmieniają życie osób starszych na lepsze
📅 Data: wtorek, 14 maja 2019

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Czerniakowska 178A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
   udostępnij tweetnij wykop
reklama


14 MAJA 2019 we wtorek w godz. 18.00-20.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie o obecnych możliwościach wspierania seniorów i osób zależnych od pomocy innych w miejscu ich zamieszkania. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy m.in. autorów różnych innowacji społecznych, które zostały zrealizowane w latach 2017-2019. Swój udział w spotkaniu potwierdziły Pani Marta Białek-Graczyk, prezeska zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę", superwizorka w programie "Generator Innowacji.Sieci wsparcia" współfinansowanego ze środków EFS, Pani Marta Sadurska, dyrektorka Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”, Pani Dorota Zakrzewska, która będzie prowadziła spotkanie, delegaci Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, przedstawiciele Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego, które realizuje do listopada 2019 m.in. usługi asystenckie dla seniorów w ich domach.
Mamy nadzieję, że tą rozmową dostarczymy sobie nawzajem wielu nowych inspiracji do działania, także w naszej osiedlowej sieci wspierania starszych sąsiadów.

Spotkanie odbędzie się w warszawskim Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy ul. Czerniakowskiej 178A w ramach VI Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca.
Do zobaczenia :)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę