Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Witajcie w naszej bajce! - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik

Witajcie w naszej bajce! - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik

reklama
data Data: 20 lipca 2019, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 11:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Bielany, Galeria Młociny, ul. Zgrupowania AK Kampinos 15 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Bajkowy świat wita Was! Miło spędzicie czas pośród zwierząt zaczarowanych, stworów namalowanych, księżniczek zakochanych, atrakcji wyczekanych! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawimy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15) w godzinach 11:00-15:00. Wstęp wolny.

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

20 lipca widzimy się w nowo otwartej galerii handlowej na Młocinach! Na uczestników pikników czekać będzie masa bezpłatnych atrakcji. Animatorzy z Fundacji Zwalcz Nudę przygotowali dla Was I Młocińską Wymianę Książek, zabawy na dmuchańcach, turniej planszówek i warsztaty z robienia badży z herbami superbohaterów. Ale Zebra zaprasza Was do zabawy w kosmicznym świecie komputerowej rzeczywistości oraz w mobilnym escape roomie. Szkoła rysunku Seal Art poprowadzi zajęcia artystyczne o bajkowej tematyce, a Matplaneta zaprasza Was na zajęcia matematyczne z magicznymi opowieściami w tle. Za pomocą mazaków Strigor i Pilot Pintor będziecie mogli ozdobić porcelanę i tkaniny. Nie zapomnijcie również wpaść na siłownię Zdrofit, gdzie dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach z zumby.

Fundatorem pysznych nagród jest Cukiernia Grycan.
Projekt jest współfinansowany przez m. st. Warszawa.
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site