Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
#zostańwdomu i weź udział w wydarzeniach transmitowanych online (tutaj lista).
W związku z epidemią koronawirusa wszelkie wydarzenia odbywające się w przestrzeni miasta są tymczasowo odwołane.
reklama
reklama

98. Czwartek Social Media w Warszawie

98. Czwartek Social Media w Warszawie

📅 Data: czwartek, 18 lipca 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Grunt i Woda, Bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)
Zapraszamy na pierwszy wakacyjny Czwartek w Warszawie! Wracamy nad Wisłę!⚡

Kto wystąpi?

1. Dawid Kaźmierczak, Assiociate Digital Director w McCANN Worldgroup w Polsce

Temat: Kreacja w pionie na światowym poziomie - Social media prosto z Cannes Lions.

Więcej o temacie: W świecie digitalu, kontent wideo stał się wiodącym sposobem komunikacji. Za jego pomocą pokazujemy światu wiele wycinków naszej codzienności: imprezy, pracę, znajomych, to co lubimy, kochamy, czego pragniemy, czego nie mamy… Ten sposób opowiadania rzeczywistości stał się nowoczesnym środkiem wyrazu nas samych oraz potężny narzędziem komunikacyjnym marek na całym świecie. Popularność oraz różnorodność digitalowych wideo jest inspiracją dla twórców na całym świecie i pozwala wyznaczać nowe drogi w komunikacji jak i sztuce filmowej.

O Dawidzie: Swoje doświadczenie zdobywał w takich agencjach jak Ogilvy, DDB&Tribal oraz K2, pracując dla takich marek jak: SATRUN, DECATHLON, PLL LOT, COCA-COLA, MICROSOFT, IKEA, KFC, MASTERCARD.

Prelegent wielu branżowych konferencji, laureat i juror konkursów kreatywności Young Creatives, felietonista MMP, członek Jury Papaya Young Directors.
Współtwórca pierwszego kanału na snapchat relacjonującego festiwal Cannes Lions.

Kampanie, które współtworzył zdobywały najwyższe wyróżnienia na takich festiwalach jak: EFFIE, KTR, INNOWATION AWARDS oraz nagrody i nominacie na Cannes Lions, Golden Drum oraz Eurobest.

2. Najciekawsze casy social media & digital z tegorocznego Cannes Lions - pokaz filmowy z komentarzem.

Selekcja zrobiona będzie przez Michał Sławińskiego, Senior Digital Strategist w BBDO Warszawa.

O Michale: z wykształcenia polityk społeczny i (prawie) socjolog, z doświadczenia ekspert od nowych mediów i marketingu w nich. Przygodę z reklamą zaczął w 2005 roku, od tamtego czasu nieustannie zajmuje się nowymi mediami. Zaczynał od własnego portalu społecznościowego, poświęconego warszawskiej kulturze i wydarzeniom. W świecie agencji interaktywnych od ponad 10 lat. W tym czasie pracował dla takich klientów jak Amnesty International, AXA, Bahlsen, Burger King, Carrefour, Castorama, CD Project, Coty (Astor, Rimmel, Piaggio Vespa), Decathlon, Desperados, Disney, Dom Development, Fly.pl, Galderma, Grant's, H&M, Heineken, Hyundai, Idea Bank. Intel, Netflix, PARP, Pekao SA, PKP, Raiffeisen Bank, Saturn, Uber, Unilever, Volkswagen, Warka, Warta, WSiP, Zalando, Żubrówka czy Żywiec Zdrój, tworząc projekty nagradzane na wszystkich krajowych festiwalach reklamowych. Poza pracą zawodową wymyślił, założył i prowadzi Czwartki Social Media, odbywające się od ponad 8 lat regularnie w kilkunastu miastach w Polsce. Jest również współtwórcą School of New Media, która szkoli z zakresu marketingu w nowych mediach, a także wykładowcą na studiach podyplomowych dotyczących marketingu internetowego na Politechnice Białostockiej.

---

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą z reguły są uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.