Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Made in China

Made in China

reklama
📅 Data: 16 lipca 2019, wtorek

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Prezentacja, która gościła na festiwalach podróżniczych "Na szagę" w Poznaniu, "TRAMPki" w Gdańsku, w końcu zostanie opowiedziana w Warszawie.

Trzem Polkom zamarzył się roadtrip po Azji, a jako że do „Azji Express” biorą tylko celebrytów, same stworzyłyśmy sobie podróż życia. Wybrałyśmy najtrudniejszy kraj do podróżowania w tej części świata (cenzura Internetu, brak znajomości angielskiego, olbrzymie dystanse między miastami itp.), ale za to mamy satysfakcję, że wyjechałyśmy z Polski jako turystki, a wróciłyśmy, jako podróżniczki.

Plan trasy zakładał Pekin – Shaolin – Xi’an – Chengdu – Le shan – Hangzhou – Szanghaj – Hongkong – Kanton. Zakładał... W nawet starannie zaplanowanej podróży bywają niespodzianki. Chińczycy na wieść o naszym planie podróży robili „wow”, większość z nich sama nigdy nie zwiedzi swojej ojczyzny w takim zakresie, jakim zrobiłyśmy to my.

Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć: czy bycie popularniejszą od Myszki Mickey męczy, jak to się stało, że nasz super szybki i elegancki pociąg zamienił się w jadący 30 godzin skład (2 noce, ponad 1900 km) z miejscami stojącymi, co to jest "hot pot", czy znalazłyśmy mężów na targu swatek, jak się podróżowało stopem z wycieczką szkolną, czemu olbrzymia część Terakotowej Armii dalej tkwi w ziemi skoro od ich odkrycia minęło 45 lat, ile kosztuje „selfi” z pandą wielką, dlaczego w Hongkongu w hostelu zamiast łazienki dostałyśmy okno oraz tv, i wiele więcej – przyjdzie. Zwrot „made in China” nabierze nowego wymiaru, obiecuję.

Dorota Sławińska

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site