Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

TEATR USTA USTA "CYKL"

TEATR USTA USTA "CYKL"

reklama
📅 Data: sobota, 06 lipca 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 22:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Park Agrykola (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Spektakl w ramach Festiwalu Sztuka Ulicy.

Teatr Usta Usta założyli w 2000 roku Marcin Liber i Wojciech Wiński, podczas pracy nad pierwszym przedstawieniem p.t. A. Obaj współpracowali wcześniej ze sobą przy spektaklach poznańskiego Teatru Biuro Podróży, z którym objechali niemal cały świat i zdobyli liczne nagrody (m.in. w 1995 Fringe First i Critics Award na Festiwalu w Edynburgu). Obecnie obaj założyciele realizują osobne projekty. Wiński od 2002r., poszukując nowych przestrzeni, sposobów narracji i współczesnych tematów, prowadzi Teatr Usta Usta Republika, z którym stworzył spektakle: Cadillac, Driver, Ambroży, Alicja 0700, Ambasada, 777, Radioaktywni, Miasto za murem, Aleksandria, System, Stream, Glosolalia, Egzamin, Luminaria, Ukryte.


Cykl – to multimedialny spektakl, w którym artyści poznańskiego teatru odnoszą się do zjawiska cykliczności i powtarzalności w naszym życiu. Jak mówią: Próbując porządkować rzeczywistość, szukamy logicznego ciągu zdarzeń rysujemy linię prostą - cykliczność i powtarzalność powraca jednak podświadomie. Niepodzielnie rządzi w naszych snach i marzeniach.

Przedstawienie łączy instalacje przestrzenne, grę aktorską oraz animacje komputerowe. Temat regularności, powtarzalności elementów codzienności, natręctw, cykliczności marzeń sennych, które wpływają na naszą osobowość i sposób istnienia zespół wizualizuje w cyklu obrazów, które „od zawsze śnimy wspólnie”, wydobytych z podświadomości, symbolizujących ludzkie lęki, słabości i pragnienia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę