Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Magiczny labirynt Carstensza

Magiczny labirynt Carstensza

reklama
📅 Data: środa, 18 września 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
To już tradycja w Południku Zero kiedy Michał, zdobywając kolejne szczyty Korony Ziemi w ramach projektu @7happysummits, wraca do nas z opowieścią tym razem niemal z krańca świata. Dokładnie 9 sierpnia 2019 roku Michał stanął na szczycie Piramidy Carstensza – jednej z najtrudniej dostępnych gór świata.

Wędrówka na Piramidę Carstensza (4.884 m), położoną w Górach Śnieżnych Nowej Gwieni to labirynt usiany licznymi pułapkami: administracyjnymi, logistycznymi i pogodowymi. Ta góra to nie tylko najwyższy szczyt świata na wyspie i najtrudniejszy technicznie wierzchołek całego projektu Korony Ziemi, to również wędrówka do miejsca niezwykle odległego i odosobnionego od cywilizacji. Nie bez powodu liczba wszystkich zdobywców Piramidy przekracza tylko nieco ponad 500 osób w historii.

Podczas spotkania jak zawsze dowiecie się wszystkich szczegółów logistycznych, Michał przybliży Wam jak wygląda zdobywanie Piramidy i opowie o tym, czy magia Carstensza rzeczywiście działa.

BIO PRELEGENTA:

MICHAŁ LEKSIŃSKI

Podróżnik
Zwiedził ponad 45 krajów świata. Wspinał się na 6 kontynentach. Kolekcjoner najwyższych skoków świata na bungee. Twórca charytatywnego projektu „7 Happy Summits” – Korony Ziemi dla Fundacji Happy Kids. Prywatnie miłośnik alpinizmu. Były iluzjonista. Manager projektu i rzecznik prasowy Zimowej Narodowej Wyprawy na K2 17/18.

Profesjonalista
Dyrektor ds. PR związany z firmą CEC Government Relations. Z wykształcenia politolog, absolwent 5 kierunków studiów podyplomowych: psychologia społeczna (SWPS), psychologia motywacji (SWPS), Szkoła mistrzów pióra (Collegium Civitas), Strategiczny Wywiad Biznesowy (Akademia Koźmińskiego), London School of PR (ZFRP). Pomysłodawca unikatowego kierunku studiów podyplomowych (Collegium Civitas) - Marketing Sportów Ekstremalnych.

Twórca/mówca
Opowiada o podróżach. Snuje historie o wyprawach. Mówi o roli metafor w sporcie i edukacji. Pomaga i współtworzy serwisy dla twórców (Patronite.pl - największa platforma e-mecenatu w kraju), dla podróżników (sharemap.org - serwis mapowy do planowania i prezentowania podróży).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.