Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Mamaville Xmas: Black Weekend Edition

Mamaville Xmas: Black Weekend Edition

reklama
📅 Data: niedziela, 01 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, Prądzyńskiego 12/14 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Mamavillowi goście!
Po raz kolejny zapraszamy Was na wyjątkowe świąteczne Mamaville. Skoro #blackweekend, to i my dotrzymujemy kroku i w pierwszy weekend grudnia organizujemy coś specjalnego!
W niedzielę 1 grudnia nasi wystawcy i projektanci przygotowują dla Was okazjonalnie niskie ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże. A w pobliżu już pobrzmiewają świąteczne dzwonki, tym bardziej warto zawitać do nas i zwyczajnie wydać mniej pieniędzy!!!

🌍 Miejsce targów: EXPO XXI Warszawa Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe; ul. Prądzyńskiego 12/14 (dzielnica Wola)
⏰ Data: 1 grudnia września (niedziela), godziny 10:00 - 17:00
👨‍👩‍👧‍👦 WSTĘP WOLNY

Po raz dziewiętnasty już w Warszawie w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia.

Nasze targi to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Zapraszamy rodzinnie na warsztaty i atrakcje dla rodziców i dzieci. Poznacie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

Nowa przestrzeń, czyli EXPO XXI Warszawa, to lepsze możliwości i udogodnienia dla Was:

🌇 lokalizacja w centrum stolicy
🚀 możliwość dotarcia komunikacją miejską
🚗 parking na ponad 700 miejsc
🎪 duża przestrzeń targowa do swobodnego poruszania się, także z wózkami
🤱🏼 przestronna strefa dla mamy i dziecka
💆🏻‍♂️ atrakcyjna strefa relaksu
💵 bankomat na terenie obiektu

Poza tym 1 grudnia z nami, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu pełne świątecznych atrakcji - będziemy Was rozpieszczać!

✨ STREFA ZAKUPÓW
U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

✨ STREFA EDUKACYJNO - ROZRYWKOWO - WARSZTATOWA
Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

✨ STREFA RELAKSU
Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.