Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

Zbrodniczy Wrocław lat 20. – spotkanie z Markiem Krajewskim

Zbrodniczy Wrocław lat 20. – spotkanie z Markiem Krajewskim

📅 Data: 14 października 2019, poniedziałek

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Junior, Marszałkowska 116/122 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Dobrze znany fanom klimatycznych zbrodni, Eberhard Mock, powracający na łamach powieści Mock. Golem (Wydawnictwo Znak), po raz kolejny mierzy się z siecią nieprzewidywalnych intryg we Wrocławiu lat 20. Podczas przedpremierowego spotkania, w poniedziałek, 14 października w salonie Empik Junior w Warszawie, o swojej nowej książce opowie jej autor Marek Krajewski.

Breslau, 1920. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Przewodzi im cyniczny dwulicowy guru Theodor Jauch – „tańczący Jan Chrzciciel”, który umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce on sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców, którzy nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Kolejne strony utrzymanego w klimacie retro kryminału „Mock. Golem”, rozgrywającego się w uliczkach brudnego, międzywojennego niemieckiego Wrocławia, przybliżają czytelnika do rozwiązania zagadki i poznania przerażających stron ludzkiej natury. Tym razem, dobrze znany fanom serii Eberhard Mock, nie tylko walczy z samym sobą i swoim uzależnieniem, ale próbuje też poznać powód zaginięcia małej Rosmarie. By tego dokonać, podejmuje się wykonania niebezpiecznego zlecenia, jednak każdy jego ruch śledzi tajne sprzysiężenie.

Marek Krajewski – filolog klasyczny i pisarz. Autor powieści kryminalnych o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, które zyskały status bestsellerów. Zdobywca nagród m.in. Paszportu „Polityki", Nagrody Wielkiego Kalibru czy Nagrody Prezydenta Wrocławia.
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site