Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
reklama

Zadbaj o siebie - bezpłatne badania mammograficzne w Wola Parku

Zadbaj o siebie - bezpłatne badania mammograficzne  w Wola Parku

reklama
📅 Data: poniedziałek, 14 października 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 8:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park, ul Górczewska 124 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Kolejna odsłona cyklu „MY, Kobiety” po raz kolejny zagości w Wola Parku. Już 14 października będzie można skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Celem projektu jest motywowanie do regularnej kontroli swojego stanu zdrowia poprzez badania i ułatwienie konsultacji z lekarzami i specjalistami.

W poniedziałek, 14 października w Wola Parku odbędą się bezpłatne badania mammograficzne, skierowane do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia. Mammografia to jedna z najbardziej skutecznych metod profilaktyki raka piersi. Niestety, bardzo często choroba jest zbyt późno diagnozowana – rak nie boli, a w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie. Tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe.

Badania w Wola Parku zostaną wykonane w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ, przez wyspecjalizowany i doświadczony personel medyczny LUX MED Diagnostyka. Są całkowicie bezpieczne. Do udziału w programie uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi, a także nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Mammobus stanie przed wejściem do Wola Parku od strony ulicy Górczewskiej (przy sklepie C&A). Z bezpłatnego badania można skorzystać w godzinach od 08:00 do 17:00. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, ale aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania można zarejestrować się pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.