Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

NL FB IG
reklama
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii
reklama

Dług | Kino 89+

Dług | Kino 89+

reklama
📅 Data: wtorek, 19 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, FINA, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na jubileuszowy pokaz mrocznego obrazu polskiej transformacji ekonomicznej, który został nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

🎥 „Dług”, reż. Krzysztof Krauze, 1999, 106'
Dwóch przyjaciół: Adam (Jacek Borcuch) i Stefan (Robert Gonera) planuje wspólny biznes – import skuterów. Kiedy zaczynają mieć problemy z kredytem, na ich drodze pojawia się Gerard (Andrzej Chyra) – dawny kolega z dzieciństwa, chętny pożyczyć im pieniądze. Tego spotkania młodzi przedsiębiorcy wkrótce gorzko pożałują.
Jeden z najgłośniejszych polskich filmów przełomu wieków, symboliczny koniec lat 90. w polskim kinie. Obraz, który jednocześnie wstrząsnął opinią publiczną, spotkał się z olbrzymim odzewem społecznym i zachwycił krytykę.
Jeden z najmroczniejszych obrazów polskiej transformacji ekonomicznej i mechanizmów działających w cieniu „polskiego snu”, nagrodzony Złotymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

👥 SPOTKANIE
W FINA odbędzie się specjalny, jubileuszowy pokaz, po którym spotkanie z udziałem członków ekipy w 20-lecie premiery (19.11.1999) poprowadzi Tomasz Kolankiewicz.

ℹ WSTĘP
Do wstępu upoważniają 🆓 bezpłatne 🆓 wejściówki wydawane od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

📨 KONTAKT
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.