Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Otwarty miesiąc w Muzeum Niepodległości

Otwarty miesiąc w Muzeum Niepodległości

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 04 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: sobota, 30 listopada 2019

📌 Miejsce: Warszawa - Żoliborz
   udostępnij tweetnij wykop
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Żoliborz lub w kategoriach: dla dzieci film koncert wystawa inne


Muzeum Niepodległości w Warszawie świętuje Dni Niepodległości. W listopadzie zaplanowaliśmy liczne wydarzenia oraz darmowe bilety dla odwiedzających.

Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wciąż trwają we wszystkich oddziałach Muzeum i nie tylko. Wstęp do Cytadeli, Pawiaka i Mauzoleum na Szucha będzie całkowicie darmowy dla odwiedzających. Goście będą mogli zobaczyć nie tylko stałe wystawy, ale także wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących obchodom Dni Niepodległości.

Muzeum Niepodległości zaplanowało wydarzenia, które mogą przypaść do gustu każdemu. Wśród imprez towarzyszących obchodom znajdzie się m.in. akcja 100x100 skierowana do przedszkolaków, uczniów i seniorów, turnieje piłkarskie, przegląd pieśni patriotycznych, seanse filmowe, wystawy oraz oficjalne uroczystości.
Podczas tegorocznej edycji Dni Niepodległości Muzeum weszło we współpracę z różnymi instytucjami nie tylko z Warszawy, ale i innych miast. Do naszej akcji przyłączyły się instytucje kultury, szkoły, a nawet młodzieżowy klub sportowy! A wszystko po to, by jak największa liczba osób poznała historię odzyskania przez Polskę suwerenności w 1918 roku.

A co wydarzy się w Muzeum Niepodległości?

8 listopada w Cytadeli weźmiemy udział w koncercie pieśni patriotycznych oraz złożymy kwiaty w celach Romualda Traugutta, Józefa Piłsudskiego oraz Jana Ludwika Popławskiego. To nie tylko doskonała okazji, by zwiedzić wnętrze dawnego więzienia, ale także by poznać historię ojców Wolnej Polski.
W Muzeum Więzienia Pawiak 10 listopada weźmiemy udział w koncercie z okazji „Raduje się serce, raduje się dusza”, który zostanie zorganizowany z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
To tylko niektóre wydarzenia, które Muzeum Niepodległości zaplanowało w listopadzie. Pełny program obchodów znajduje się na stronie internetowej >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę