Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Targi Sztuki Vedicart

Targi Sztuki Vedicart

reklama
📅 Data: niedziela, 24 listopada 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Mysia 3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Kim jestem?
Czego pragnę?
Dokąd zmierzam i jak pokieruję swoim życiem?

Kto czuje, że to ważne pytania?
A kto, nie tylko czuje, ale chce dotrzeć do siebie, by móc na nie odpowiedzieć?
Pobyć bliżej. Zatrzymać się w codziennym biegu. Zamyślić. Odpłynąć. Odkryć siebie prawdziwego.

Proces Vedic Art. stwarza warunki do poznania siebie w pełnej mocy twórczej.

To sztuka przebudzenia i spotkania z sobą samym w intymnej, niczym nieograniczonej ekspresji twórczej i wyrażaniem samego siebie. To dotarcie do własnego wnętrza i przypomnienie sobie kim się jest.

Zapraszamy Cię na piękną wystawę obrazów malowanych z miłością przez artystów, którzy w swoim życiu dążą do równowagi, spokoju i spełnienia. Pozwalają sobie w pełni otwierać się na empatię i intuicję. Wiedzą, że boska energia rodzi się z połączenia logiki i abstrakcji i tę energię przejawiają oddając się sztuce malowania intuicyjnego.

Curt Källman, malarz akademicki i twórca metody zainicjował ją w całej Skandynawi, a my nauczyciele Vedic Art. kontynujemy jego dzieło i popularyzujemy ją.

Po raz pierwszy w Polsce, w formule targów sztuki, zaprezentowany zostanie potencjał malarstwa artystów Vedic Art. a obrazy rozświetlą domy nabywców.

Obrazy będą wystawione na sprzedaż od 11.00 o godz.16.00, Paweł Burczyk, aktor filmowy i teatralny, ze swoistą charyzmą i poczuciem humoru, przeprowadzi aukcję wybranych obrazów na fundację „Budzik”. Idea przebudzenia z poziomu duchowego towarzyszy Vedic Art, stąd wybór naszego beneficjenta i fundacji, którą darzymy wielkim uznaniem. Paweł był też uczestnikiem warsztatów Vedic Art.

-----

Vedic Art jest metodą dla każdego, kto chce spotkać się ze swoją nieograniczonością, wewnętrznym potencjałem i odnaleźć zapomnianą drogę do Źródła. Metoda odkrywa bezgraniczne możliwości każdego człowieka i prowadzi do rozwoju duchowego, którego nową technologią jest praca z otwartym sercem.

Powstała na podstawie wiedzy wedyjskiej sprzed 5 tys. lat, przetransponowana przez Curta Källmana na potrzeby współczesnego świata pełnego ograniczeń.

Artyści Vedic Art są impresjonistami XXI wieku. Malując, czują się wolni i niczym nieograniczeni, doświadczają swej mocy twórczej i poczucia jedności. Docierają do zakamarków swojej duszy i wyrażają się w pełni w akcie kreacji. Doznają wewnętrznej ekspresji i radości tworzenia, przeżywają wspaniałą podróż w głąb siebie i doświadczają istoty swojej intuicji.

Powstające w ten sposób obrazy mocy odmieniają każde wnętrze.

Ten rodzaj głębi i bliskiego bycia przy sobie, ten rodzaj miłości w sercu i duszy, wyrażony w obrazie, proponujemy Wam podczas Targów Sztuki Vedic Art.

To wydarzenie jest inicjatywą uczestników kursu i jego organizatorów, którzy poczuli potrzebę podzielnie się takim sposobem doświadczania życia ze Światem.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

Tragi Sztuki Vedic Art oraz aukcja charytatywna odbywają się:
24 listopada w godz. 11.00 - 19.00
w MYSIA 3 na III piętrze.
Wstęp wolny.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.