Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Czy to jest Reumatoidalne Zapalenie Stawów? Bezpłatny wykład edukacyjno-informacyjny

reklama
📅 Data: środa, 11 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ul. Spartańska 1, Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Serdecznie zapraszamy na bezpłatny wykład do Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie ul. Spartańska 1, mała sala wykładowa nr 103 B I piętro
Tematem wykładu jest profilaktyka reumatoidalnego zapalenia stawów (w skrócie RZS), wykład poprowadzą specjaliści z NIGRiR.

Wykład jest interaktywny - można zadawać pytania podczas oraz po wykładzie. Gwarantujemy solidną dawkę najbardziej aktualnej wiedzy w temacie RZS - o pierwszych objawach, o leczeniu, o diecie wspomagającej leczenie oraz jaki rodzaj ruchu jest polecany w zależności od aktualnego stanu zdrowia. Uczestnik wykładu otrzymuje broszurę "Czy to jest Reumatoidalne Zapalenie Stawów", notatnik i długopis.

Bądź aktywnym pacjentem - inwestuj w swoje zdrowie! Edukacja zdrowotna jest najlepszą inwestycją w zdrowie, ponieważ umożliwia rozwój umiejętności samokontroli i samobadania!

Na wykład można się zarejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie czytorzs.pl lub można przyjść bez rejestracji. Jeśli chorujesz na RZS zabierz ze sobą przyjaciela, koleżankę, kolegę lub kogoś z rodziny. Odtąd lepiej będą rozumieć ciebie i twoją chorobę.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.