Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Mądrość Jogi: Kim jestem? - pytanie o tożsamość

Mądrość Jogi: Kim jestem? - pytanie o tożsamość

reklama
📅 Data: piątek, 06 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:15

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Mantra Studio CH Jupiter, ul. Towarowa 22 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Są chwile w naszym życiu, kiedy wydaje nam się, że przechodzimy przez gęstwinę, wszystko jest takie trudne, podczas gdy czasami życie jest jak chodzenie po kwiecistych łąkach, gdzie słońce jest ciepłe, a bryza orzeźwiająca. Czasami wszystko układa się nam pomyślnie przez jakiś czas i czujemy się pewni, że wiemy, dokąd zmierzamy i wiemy w jakim kierunku iść, a innym razem nic nie idzie po naszej myśli i czujemy się zdezorientowani, co powinniśmy robić i w jakim kierunku powinniśmy iść w naszym życiu.

Co ma wspólnego życie z jogą? W końcu czy joga nie jest tylko rodzajem ćwiczeń fizycznych? Absolutnie nie! To oświecająca ścieżka, która pomaga z powodzeniem podróżować ścieżką samego życia. Ścieżka, która oferuje schronienie przed burzami życia; ścieżka, na której surowe góry stają się małymi, łatwo osiągalnymi wzgórzami; ścieżka, która umożliwia nam integrację, harmonizację i satysfakcję oraz nadaje głębokie znaczenie i cel naszemu istnieniu.

Zapraszamy serdecznie na te niezwykłe spotkania tematyczne, które prowadzone będą w oparciu o wiedzę z pism jogicznych/pism wedyjskich jak również z wykorzystaniem wykładów video i audio. Będą na nich poruszane różne aspekty życia człowieka, ujęte w szerokim filozoficznym spojrzeniu. Pragniemy na tych zajęciach zabrać Was w niezwykłą podróż do świata jogi i medytacji.

Zajęcia prowadzone będę przez: Elżbietę i Michała, których większość z Was już miała okazję poznać :). Dla osób, które jeszcze nie miały tej okazji, to można przedstawić ich jako założycieli Mantra Studio. Swoją wiedzę z zakresu jogi i medytacji zdobywają poprzez pisma wedyjskie takie jak Bhagavad Gita czy Śrimad Bhagavatam, które studiują i zgłębiają pod kierunkiem Duchowego Nauczyciela, który zgodnie z tradycją przekazuje wiedzę jogiczną zachowując zasady czystego przekazu, czyli nie dodając ani nie odejmując nic od przekazywanej już od tysięcy lat wiedzy.

W programie:
wstęp teoretyczny, medytacja z mantrą, wykład video/audio, pytania i odpowiedzi.

Gdzie:
Mantra Studio
CH Jupiter, ul. Towarowa 22 (wejście A, piętro 1, lokal A15)

Kontakt:
tel: 506 071 517 Ela (zadzwoń do mnie lub napisz sms, jeśli chcesz zapisać się na te zajęcia :) )
FB/Medytacja Warszawa

Wstęp wolny
Obowiązują zapisy!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.