Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Zamieszkaj w domu z tektury

Zamieszkaj w domu z tektury

reklama
📅 Data: sobota, 07 grudnia 2019

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park, ul. Górczewska 124 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Papierowe ściany, meble, ozdoby i dodatki – to wszystko będzie można znaleźć w domu z kartonu, który stanie w najbliższy weekend w Wola Parku. To efekt współpracy centrum handlowego z marką IKEA. Celem projektu jest pokazanie najmłodszym, że ekologia wcale nie musi być nudna, a to co jest dobre dla środowiska, może być także modne, ciekawe i ładne. Strefę Eko Studio Mala można odwiedzać do 23 grudnia.

W ramach strefy pojawią się różnorodne obszary aktywności imitujące wnętrze domu. Najmłodsi będą mogli korzystać z kartonowej kuchni, salonu, tarasu i ogrodu. W każdym pomieszczeniu znajdą się stoliki i miejsca do pracy twórczej, a profesjonalni animatorzy zadbają o niezapomniane wrażenia i poprowadzą ekozabawy.

- Od zawsze chętnie angażujemy się w projekty, które wspierają edukację ekologiczną najmłodszych. Eko Studio Mala to projekt, który budzi wrażliwość na ekologię i pokazuje, że nawet w przedmiotach, które powszechnie uważamy za śmieci, możemy znaleźć wartość. Właśnie poprzez kreatywną i twórczą zabawę najtrwalej możemy zwiększać ekoświadomość u dzieci. Ochrona środowiska i zrównoważone podejście do życia to wartości szczególnie cenione zarówno przez Wola Park, jak i Grupę IKEA, dlatego też stale wplatamy je w nasze działania – mówi Kamila Popławska – Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

Podczas warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych animatorów dzieci nauczą się wykonywać kreatywne ekozabawki z tektury. Zajęcia pozytywnie wpłyną na ich wyobraźnię i poszerzą ich kompetencje społeczne.

Dom z kartonu powstanie na parterze centrum handlowego, obok sklepu SMYK. Projekt rusza w weekend 6 -7 grudnia i potrwa aż do 23 grudnia. W każdy weekend w strefie w godzinach 10:00 - 20:00 będą odbywać się tematyczne warsztaty dla dzieci. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie wymagają zapisów.

Eko Studio Mala to kolejna inicjatywa realizowana we współpracy z marką IKEA. W listopadzie na terenie Wola Parku powstał punkt spotkań i inspiracji dla klientów - IKEA Bliżej. Klienci mogą uzyskać w nim profesjonalne doradztwo w zakresie mebli i akcesoriów wnętrz z całego asortymentu IKEA.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.