Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
reklama
reklama

Career Designers - warsztaty i debaty z politykami na temat kariery

📅 Data: 18 stycznia 2020, sobota

⏰ Godzina rozpoczęcia: 8:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów
Opti Taxi
Zapraszamy młodych ludzi z całej Polski w wieku 17-23 lat do wzięcia udziału w spotkaniach w Warszawie, gdzie wspólnie ze znanymi politykami będą mogli debatować na temat swojej przyszłej kariery zawodowej i polityki zatrudnienia w naszym kraju.

Projekt powstał w ramach programu Erasmus+. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenie Youth Human Impact. W dniach od 18 do 21 stycznia uczestnicy wezmą udział w serii warsztatów m.in. o sztuce debatowania, planowaniu kariery zawodowej, personal brandingu, zarządzaniu czasem oraz pisaniu CV z doświadczonymi doradcami zawodowymi.

Następnie w terminie od 7 do 10 marca będą mieli niesamowitą okazję do aktywnego uczestniczenia w panelach dyskusyjnych i debatach m.in. z ministrami, znanymi politykami i ekspertami z działów HR, na których będą mogli przedstawić swoje oczekiwania i obawy.

Celem inicjatywy jest odpowiedź na nurtujące młodzież wątpliwości na temat planowania własnej kariery, umożliwienie konfrontacji młodych z rządem i głównymi decydentami w sprawach polityki zatrudnienia w Polsce oraz promowanie postaw obywatelskich. Uczestnicy będą mieli szansę na porównanie swoich planów i obaw z realiami rynku pracy oraz zabranie głosu w tej ważnej dla nich kwestii.

W ramach projektu zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu. Uczestnicy dostaną europejski certyfikat Youthpass, akredytowany przez Komisję Europejską.

Jeżeli poważnie myślisz na temat swojej przyszłej kariery zawodowej, ale wciąż masz co do niej dużo wątpliwości, zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny w terminie do 6 stycznia 2020r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >> link

REGULAMIN PROJEKTU CAREER DESIGNERS >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site