Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Prokrastynacja - co o niej wiemy i jak sobie z nią radzić

Prokrastynacja - co o niej wiemy i jak sobie z nią radzić
📅 Data: wtorek, 14 stycznia 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego, Pasteura 7 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zapraszamy na otwarte spotkanie z dr. Markiem Wypychem i dr. Joachimem Kowalskim zatytułowane „Prokrastynacja – co o niej wiemy i jak sobie z nią radzić”, które odbędzie się 14 stycznia (wtorek) o godz. 17:00 w siedzibie CPP UW, ul. Pasteura 7, sala 106.

➡️Opis wystąpienia:
Prokrastynacja, czyli nieracjonalne odkładnie niektórych zadań na później, to problem, z którym boryka się 15-20% populacji. W czasie spotkania przedstawione zostaną wyniki najważniejszych badań psychologicznych wskazujących na powiązanie prokrastynacji m.in. z impulsywnością i trudnością w regulacji emocji. Przedstawione zostaną też wyniki własnych badań, sugerujące trudności w uczeniu się na własnych błędach i pewne podobieństwa między prokrastynacją a uzależnieniami. Ponadto podczas spotkania omówione zostaną psychologiczne sposoby radzenia sobie z prokrastynacją oraz metody psychoterapii.

dr Marek Wypych – adiunkt w Pracowni Obrazowania Mózgu w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk. Studiował matematykę na Uniwersytecie Warszawskim, a w 2009 r. uzyskał tytuł doktora nauk biologicznych w zakresie neurofizjologii. Od 2013 r. zajmuje się badaniem aktywności ludzkiego mózgu z wykorzystaniem funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI). Interesują go mechanizmy samokontroli oraz wpływ emocji na funkcje wykonawcze. Kieruje m.in. projektem „Neuronalne korelaty prokrastynacji” realizowanym w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki.

dr Joachim Kowalski – psycholog i psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jako doktorant Wydziału Psychologii UW, współprowadził badania nad neuronalnymi korelatami zaburzeń depresyjnych i lękowych pod okiem dr hab. Małgorzaty Dragan. Doświadczenie praktyczne zdobywał na oddziale IV Szpitala Nowowiejskiego, oddziale F9 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w bródnowskim Stowarzyszeniu Pomost. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧