Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

Powitańce dla zmęczonych rozwojem osobistym | Stół Powszechny

Powitańce dla zmęczonych rozwojem osobistym | Stół Powszechny

📅 Data: 15 marca 2020, niedziela

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Teatr Powszechny, ul. Jana Zamoyskiego 20 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Nieustanny rozwój osobisty to domena współczesności 🏃‍♀️ Pędzisz z warsztatów na szkolenie, po drodze zaliczając trzy wydarzenia kulturalne. Nie wiesz, co wybrać, gdy w tym samym czasie masz tyle możliwości: konferencja, kurs, premiera długo wyczekiwanego spektaklu! 😮 Kuszą koncerty, imprezy, wernisaże... Pragniesz poszerzać swoje kompetencje, rozbudowywać umiejętności, wiedzieć więcej, rozumieć lepiej. Brzmi znajomo? 🤔 My też tak mamy!

Dlatego dla odmiany proponujemy coś innego 💡Odpuść ambicje, nie wyznaczaj sobie żadnych celów. W to jedno zimowe popołudnie w miesiącu po prostu przyjdź i doświadczaj. Nie nauczysz się niczego nowego 💃 Wszystko, czego potrzebujesz, już znasz doskonale. Zabierz się na Powitańce i pozwól sobie na chwilę nie-rozwoju. Małe przyjemności. Zapraszamy na zimowy cykl spotkań dla zmęczonych rozwojem osobistym 🙃

🕺Czym są Powitańce?
Powitańce to słoneczne dżemy taneczne. Tańczymy na dzień dobry. Tworzymy bezpieczną przestrzeń otwartą na różnorodność, swobodną ekspresję, improwizację i eksperyment. Zabieramy w muzyczną podróż i wprowadzamy w błogi stan, w którym rozwija się naturalny, organiczny ruch. Na Powitańcach eksplorujemy doznania somatyczne płynące z otoczenia dźwięków, obrazów i zapachów. Turlamy się, skaczemy, tańczymy bez narzuconych struktur i sekwencji. Zwyczajnie dobrze się bawimy, pobudzamy produkcję endorfin.

🧘‍♂Co robimy na Powitańcach?
Zaczynamy krótką medytacją, z której przechodzimy płynnie do coraz bardziej energicznego ruchu. Pierwsze minuty pomagają nam skierować uwagę do wewnątrz, w kolejnych otwieramy się także na bodźce zewnętrzne. Przez cały czas słuchamy potrzeb własnego ciała. Kończymy chwilą relaksu i regeneracji. Ogólnie jest wesoło, przyjemnie i luźno! Nie musisz umieć tańczyć, wystarczy, że przyjdziesz i pozwolisz sobie na spontaniczny ruch.

﹏﹏﹏
O organizatorkach:

🙋Magdalena Gorbacz
Odpowiada za muzykę. Marząc o wyprawie do Afryki najchętniej dzieli się brzmieniami pełnymi rytmu, basu i słońca. Pierwsze dyskoteki z kaset grała już w podstawówce. Jej obecnej selekty można posłuchać na mixcloud.com/magdala. Zawodowo działa w obszarze kultury, rozrywki i mediów internetowych. Entuzjastka tanecznej imrowizacji. Jednym zdaniem: HeartCore &transceDANCEyeah!

🙋🏼‍♀Maja Miśta
Odpowiada za flow i moderację. Od lat praktykuje jogę Iyengara. Pasjonatka tańca somatycznego. Stale odkrywa nowe formy ruchu i improwizacji. Czerpie inspirację z technik Kontakt-Improwizacji, Body-Mind Centering, języka Gaga oraz fenomenologii doświadczenia ciała. Jej codzienne rzemiosło to projektowanie user experience. Lubi podróżować z plecakiem, odkrywać dziką naturę oraz miejskie zaułki.

𝐂 𝐨 𝐦 𝐞 & 𝐃 𝐚 𝐧 𝐜 𝐞 !

🕗 Start: godz. 12:00
Zaczynamy punktualnie!

📅 12/01/20 Niedziela
📅 9/02/20 Niedziela
📅 15/03/20 Niedziela

📍 Stół Powszechny (budynek Teatru Powszechnego)
Sala warsztatowa na dole po lewej stronie
ul. Zamoyskiego 20, 03-801 Warszawa

🎒Co zabrać ze sobą?
Wygodny strój i wodę pitną. Uwaga! Uwalniamy stopy z butów i tańczymy boso!

🎉Wstęp
Freewolny! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

📃Regulamin
W trosce o komfort wszystkich uczestników i wspólne bezpieczeństwo zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia: link

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu "Stół Powszechny - miejscem aktywności lokalnej".

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop zapisz w kalendarzu ustaw przypomnienie
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site