Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Prezentacja raportu EAPN Polska „Poverty Watch 2019. Monitoring ubóstwa finansowego i polityki społecznej przeciw ubóstwu w Polsce”

Prezentacja raportu EAPN Polska „Poverty Watch 2019. Monitoring ubóstwa finansowego i polityki społecznej przeciw ubóstwu w Polsce”

reklama
📅 Data: środa, 15 stycznia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Trębacka 3 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
15 stycznia w godzinach 17:30-19:30 w siedzibie wydawnictwa Więź przy ul. Trębackiej 3 odbędą się kolejne Warsztaty Wrzesińskiego! Podczas poprzedniego spotkania rozmawialiśmy o raporcie z międzynarodowego badania „Ukryte wymiary ubóstwa” sporządzonym przez ATD Czwarty Świat i Uniwersytet Oksfordzki (link. Tym razem skupimy się na sytuacji w Polsce – zapoznamy się z raportem EAPN Polska „Poverty Watch 2019. Monitoring ubóstwa finansowego i polityki społecznej przeciw ubóstwu w Polsce”. Serdecznie zapraszamy!

Raport EAPN Polska do przeczytania tutaj: link

Warsztaty Wrzesińskiego to cykl spotkań organizowanych przez Stowarzyszenie ATD Czwarty Świat, na których staramy się rozmawiać o problemach ubóstwa i wykluczenia społecznego. Spotkania odbywają się regularnie co 2 miesiące już od 2008 roku. Prowadzone są we współpracy z Redakcją “Więzi”, która zawsze gości uczestników spotkań. Rozmowy często poświęcone są aktualnym wydarzeniom, planowanym zmianom w polityce społecznej i rozumieniu sytuacji osób najuboższych.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.