Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage instagram
waw4free jest nominowane w plebiscycie Warszawiaki - "Warszawa w sieci". Prosimy o głosy. :)
reklama
reklama

104. Czwartek Social Media w Warszawie

104. Czwartek Social Media w Warszawie

📅 Data: 23 stycznia 2020, czwartek

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, Okrzei 26 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Zapraszamy na pierwsze spotkanie w 2020 w Warszawie!

Kto wystąpi?

1. Agnieszka Koczurba z OIOM, czyli Oddziału Intensywnej Odnowy Mebli

Temat: Agnieszka Kaczurba, jedna z piątki adminów OIOM podzieli się swoim doświadczeniem pracy z bardzo aktywną grupą pasjonatów DIY. Opowie m.in. o motywowaniu członków grupy do rozwoju, współpracy ze sponsorami i radzeniu sobie z kryzysami.

OIOM o sobie: Moda na odnawianie starych mebli przybrała już rozmiar huraganu i nie słabnie. Jeśli jeszcze do tej pory nie przytaszczyłeś ze śmietnika albo piwnicy grata do totalnej metamorfozy bądź pewien, że omija Cię najgorętszy trend ostatnich lat. A co, jeśli przytargałeś do domu jakiegoś meblowego nieszczęśnika? Wtedy możesz liczyć na facebookową społeczność OIOM czyli Oddziału Intensywnej Odnowy Mebli. Nasza dewiza: pokaż nam pacjenta a podpowiemy Ci jak go szybko i sprawnie zreanimować. Pacjent wyzdrowiał? Pochwal się jego nowym życiem! Chcesz dać mu nowy dom – pomożemy Ci go sprzedać. Społeczność OIOM liczy ponad 14 tysięcy członków i chętnie przyjmuje kolejnych! :)

O prelegentce: Agnieszka na co dzień prowadzi blogi i fanpage marek związanych z branżą DIY, organizuje zloty fanów i eventy marketingowe, prowadzi także warsztaty rzemieślnicze.

2. Marcin Olejnik z Chatbots.pl

Temat: Sztuczna, czy inteligencja. O chatbotach bez bullshitu.

Ekspert w dziedzinie chatbotów, pasjonat messenger marketing – konsultuje, kreuje i wdraża boty dla popularnych marek uwzględniając je w ich planach strategicznych. Założyciel Chatbots.pl - agencji wyspecjalizowanej we wdrażaniu botów. W krótkim czasie obecności na rynku chatbotów zrealizował projekty dla Allegro, Danone, Maspex, Wedel, HTC, Golden Rose, Grant’s, Bakoma.​

3. Doris Maklewska

Temat: Budowania marki osobistej na LinkedIn.

O prelegentce: Konsultantka budowania profesjonalnej marki osobistej oraz marki pracodawcy na LinkedIn z silnym zapleczem korporacyjnym i znaczącą siecią networkingową.

Tworzyła strategie komunikowania marki pracodawcy m.in. dla ConvaTec, lidera urządzeń medycznych czy Korn Ferry, globalnej firmy outsourcingowej. Projektowała strategie rekrutacji m.in. dla Microsoft, GSK czy Whirlpool z wykorzystaniem niestandardowych metod pozyskiwania kandydatów, jednocześnie obniżając koszty procesów.

Na szkoleniach stawia na indywidualne cechy pracowników, opierając się na dostępnych zasobach, dźwigniując potencjał organizacji.

WSTĘP WOLNY jak zawsze!
Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
 udostępnij tweetnij wykop
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
! zgłoś błąd/zmianę w tym ogłoszeniu
+ dodaj swoje wydarzenieSprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
check the English version of our site