Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
Jazz Band Młynarski – Masecki - Płyta z zadrą w sercu
reklama
reklama

HUTNIK LIVE na Walentynki – Michał Grobelny

HUTNIK LIVE na Walentynki – Michał Grobelny

reklama
📅 Data: piątek, 14 lutego 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Galeria Młociny, ul. Zgrupowania AK Kampinos 15 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Już 14 lutego w Hali Hutnik, znajdującej się w Galerii Młociny (poziom 2) w ramach cyklu Hutnik Live odbędzie się występ Michała Grobelnego. Tego wieczoru o godzinie 19:00 artysta, który dał się poznać szerszej publiczności w programach takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „The Voice of Poland” oczaruje swoim głosem wszystkich zakochanych... w muzyce!

W Hali Hutnik o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy koncert na żywo Michała Grobelnego. Artysta, który zachwycił m.in. jurorów programu telewizyjnego „The Voice of Poland”, zaśpiewa na żywo w ramach cyklu koncertów Hutnik Live. Tego wieczoru dla wszystkich obecnych nie zabraknie również wyjątkowych propozycji kulinarnych. W Strefie Spotkania i Dania Galerii Młociny znajdziemy mnóstwo lokali, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Prawdziwie międzynarodowa oferta kulinarna przeniesie miłośników dobrych smaków w najbardziej odległe strony świata – od Japonii po Meksyk!

Michał Grobelny to artysta, który oczarował swoim głosem szerszą publiczność podczas występów w programach takich jak „The Voice of Poland”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Jaka to melodia?”. Występował na jednej scenie m.in. z Natalią Kukulską, Pauliną Przybysz oraz Billem Salterem.

Hutnik Live to nowa inicjatywa organizowana przez Galerię Młociny, podczas której zainteresowani będą mieli okazję, by usłyszeć na żywo wyjątkowo utalentowanych artystów! Koncerty są organizowane w piątkowe wieczory od godziny 19:00 do 20:30 w Hali Hutnik znajdującej się w Strefie Spotkania i Dania (poziom 2 galerii).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)