Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

KLUB Przyjaciół „NŚ” zaprasza na spotkanie z Igorem Witkowskim

KLUB Przyjaciół „NŚ” zaprasza na spotkanie z Igorem Witkowskim

reklama
📅 Data: środa, 19 lutego 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Kredytowa 2 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
KLUB Przyjaciół „NŚ” zaprasza 19.02.2020 (godz. 17.30) na spotkanie z Igorem Witkowskim, który opowie o swoich najnowszych książkach: Inne światy. Przygotowanie do kontaktu,Podróże szlakiem wielkich tajemnic oraz Przebłyski nowego świata

Nasz Gość przybliży swoje trzy najnowsze publikacje. "Inne światy", opatrzone podtytułem "Przygotowanie do kontaktu", podsumowują wiedzę na temat cywilizacji kosmicznych i form życia, jakie mogą istnieć we Wszechświecie. Atutem tomu jest ukazanie tego zagadnienia z bardzo różnych perspektyw. Są to zarówno rozważania teoretyczne dotyczące dróg rozwoju cywilizacji, jak i np. mało znane alternatywy ewolucji biologicznej, których istnienie sugeruje sam rozwój życia na naszej planecie. Tłem do części teoretycznej stała się wiedza o różnorodności planet pozaziemskich - odkryto ich już tysiące, w tym rodzaje, jakich brak w Układzie Słonecznym (można już zresztą stwierdzić, że w naszej Galaktyce jest co najmniej bilion planet!).

"Podróże szlakiem wielkich tajemnic" to połączenie podejścia reportażowego z podobnym opisem tajemnic przeszłości, jak np. w tomie 3 „Instrukcji przebudzenia” (jednak nie wszystkie wątki dotyczą przeszłości, parę ma charakter nieco sensacyjny, współczesny). Autor opisał tu swoje wyprawy i badania, informacjami z najnowszych źródeł uzupełniając wspomniany tom 3, ale również książkę "Oś świata". Znajdzie się tam parę prawdziwych "perełek". Niektóre z nich można wręcz zinterpretować jako zwiastuny przełomów w naszej wiedzy o prawdziwej historii ludzkości, których świadkami mamy być w najbliższych latach – dotyczy to zwłaszcza odkrycia labiryntu egipskiego i najnowszych badań piramid.

Ostatnia nowość – "Przebłyski nowego świata" – w momencie pisania tych słów jeszcze czekała na zgodę na wydanie, jako że musiała ukazać się we właściwym czasie. Książka przedstawia zmiany, jakich wkrótce doświadczymy na płaszczyźnie osobistej. Jest to ukazanie przemian widzianych przede wszystkim z perspektywy Polski – z wyjaśnieniem, skąd wzięła się jej rola – oraz tego, co będzie się działo z ludźmi, czyli wspomnianego aspektu osobistego.

ul. Kredytowa 2, Warszawa
19.02.2020 (środa)
godz. 17.30
WSTĘP WOLNY

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.