Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

PSY NA BABY - Przekaz Jednostronny

PSY NA BABY - Przekaz Jednostronny

reklama
📅 Data: wtorek, 10 marca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wolskie Centrum Kultury, Otwarta Kolonia, ul. Górczewska 15 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
"PSY NA BABY" ... pierwsza myśl, to były te słowa, a że pierwsza myśl zazwyczaj jest realizowana, tak też się stało.
Tytuł osadzony w miejskim slangu, tzw. "mowie potocznej" :)

Terminowo jesteśmy blisko najpopularniejszego święta PRL-u czyli okazji do wręczania kobietom rajstop + tulipan. My tego robić nie będziemy. Wręczymy nieco liter, przeobrażonych w słowa. A te w zdania. Być może nadające jakiś sens tej naszej egzystencji.
Wasz wzrok spocznie na oryginalnych murach nienaruszonych przez Adolfa, w których czuć zapach przedwojennego innowacyjnego wolskiego osiedla, ufundowanego społeczeństwu przez filantropa Hipolita Wawelberga.
Spotkanie będzie filmowane.

ROBERT BARANOWSKI i GRZEGORZ ZBIGNIEW LASOTA przedstawią własne teksty, poruszające ludzki egzystencjalizm w rozbiciu na damskie i męskie spojrzenia w tym zakresie, widoczne z perspektywy ... męskiej. Będzie lekko z humorem, ale powagi z tego nie wykreślamy.

PROWADZENIE:
Robert Baranowski
Grzegorz Zbigniew Lasota

GOŚĆ SPECJALNY:
Będzie nim, a raczej nią ANNA MUSIAŁOWICZ - Pedagog. Pisarka. Z natury włóczykij. Gra w szachy, nawiedza zamki, rysuje, gdzie popadnie i co popadnie, zazwyczaj słucha heavy metalu i rocka, czyta głównie fantasy.
Jako autor debiutowała w marcu 2016 roku. Jako redaktor i korektor działa głównie w wydawnictwach związanych z horrorem i fantasy, zajmuje się również promocją książek. Opowiadania publikuje w magazynach i antologiach związanych z literaturą grozy i podręcznikach RPG. W 2020 roku premierę będzie miała jej debiutancka powieść „Diabeł zza okna”.
Pisarka przeczyta nam jedno ze swoich opowiadań.

MUZYKA:
Muzycznie klimat nam ocieplą wspaniałe, autorskie kompozycje pianisty TOMASZA KOWALCZYKA. Czeka na niego pianino datowane na 1927r produkcji. Stworzyła go warszawska firma fortepianów i pianin Kerntopf i Syn. Dojazd Artysty do nas na spotkanie na ta chwilę jest pod znakiem zapytania, więc w ostateczności będziemy odtwarzać jego muzykę z wysokiej jakości plików.

ROBERT BARANOWSKI to literat obok którego nie przechodzi się obojętnie. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie Zapoczątkowane na długo przed pojawieniem się w przestrzeni naszego życia mediów społecznościowych 🙂 Wydał kilka własnych tomików poezji, antologii. Na spotkaniach literackich można go spotkać w różnych miejscach w Polsce. Jego fanpage "Twórczość Roberta Baranowskiego" bije rekordy popularności, a jego motto "Jestem poetą, drapieżną istotą - łowcą uczuć" wymownie wprowadza słuchacza w jego twórczość.

GRZEGORZ ZBIGNIEW LASOTA pisze sobie od 2 lat. Podchodzi do tego z lekkim humorem, przeplatanym na nieco powagi w stawianiu liter. Wydał jedną antologię, publikuje w sieci, drukuje swoje teksty na autorskich koszulkach, w których można wyjść na spacer bądź przespać spokojnie całą noc. Sztuka montażu i kręcenia filmów ze spotkań artystycznych to jego płatki owsiane 🙂

Każdy uczestnik spotkania będzie mógł skorzystać z losowania nagród. Tak więc, część z Was nie wróci do domu z pustymi rękoma:)

Po zakończeniu spotkania wpuścimy Was na teren podwórka Kolonii Wawelberga. Warto zobaczyć chociażby wyraźne ślady po kulach pamiętających ostatnią wojnę, w której szczególnie ucierpieli mieszkańcy tej kolonii, wraz z przyległymi innymi kamienicami.
ZAPRASZAMY 🙂 🙂

ORGANIZATOR:
Kąt Kreatywny Grzegorz Zbigniew Lasota
Pomoc w organizacji:
Robert Baranowski
Wolskie Centrum Kultury

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.