Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Ćwiczenia z czasem – jak mądrze pracować z domu? WEBINARIUM

Ćwiczenia z czasem – jak mądrze pracować z domu? WEBINARIUM

reklama
📅 Data: czwartek, 26 marca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Program:
11:50-12:00 – rozgrzewka techniczna
12:00-13:00 – Paulina Czapska
13:00-13:30 – sesja pytań i odpowiedzi

Ograniczenia różnych sfer życia wywołane pandemią zaskoczyły większość z nas i w wielu przypadkach wymusiły nową organizację naszego czasu. Wychodząc naprzeciw temu już w najbliższy czwartek 26 marca zapraszamy na webinarium, podczas którego poruszymy tematy związane z organizacją czasu w domu, gdzie w nowych okolicznościach musimy obecnie godzić obowiązki prywatne i zawodowe.

Dla wielu z nas jest to wyzwaniem, szczególnie jeśli musimy pracować zdalnie w domu, któremu do miana zacisza może być obecnie daleko. Nasza ekspertka podpowie jak odnaleźć się w tej sytuacji i nauczyć na nowo zarządzać czasem, tak aby zachować równowagę. Porozmawiamy także o narzędziach pomocnych przy organizowaniu pracy.

Podczas webinaru dowiecie się:
Jak pracować z domu i nie zwariować?
Jak być głową w pracy, choć jest się ciałem w domu?
Jak zachować względną równowagę w rzeczywistości pracy zdalnej z pandemią w tle?
Jakie nawyki/rytuały/rozwiązania mogą być pomocne w dobcrym korzystaniu z czasu na pracę w warunkach domowych.

ZAPISZ SIĘ >> link

Trenerka:
Paulina Czapska - zawodowo zajmuję się rozmawianiem o rozwiązaniach. Stwarzam przestrzeń do ćwiczenia się w nowych sposobach myślenia i działania. Pracuję jako edukatorka, terapeutka, coach i trenerka. Od ponad 14 lat wspieram osoby indywidualne i organizacje w poszerzaniu kompetencji zawodowych i osobistych. Projektuję programy edukacyjne i rozwojowe, prowadzę warsztaty i całe procesy wspierające zespoły różnych firm i instytucji kultury w lepszej komunikacji, generowaniu nowych rozwiązań i planowaniu strategicznym. Jestem autorką programów społeczno-kulturalnych i wieloletnią cz łonkinią Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę", współinicjatorką Marzycieli i Rzemieślników - inkubatora innowacji społecznych. Ważna jest dla mnie idea zrównoważonego aktywizmu. Ukończyłam m.in. Szkołę Coachów przy Erickson International i Wszechnicy UJ oraz Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ, Roczny Kursu Terapii Gestalt dla Profesjonalistów oraz Szkołę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Kurs Interwencji Kryzysowej. Założyłam kolektyw Future Simple, bo jestem zafascynowana ludzkim zachowaniem, ciągle badam i zastanawiam się czemu ludzie robią, to co robią oraz dlaczego patrzą na życie w taki, a nie inny sposób. Studiuję po raz kolejny, tym razem psychologię kliniczną i zdrowia. Jestem mamą 7-letniej Heli.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.