Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wolskie Impresje Artystyczne - koncert Kwartet Premiera

📅 Data: sobota, 03 sierpnia 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:15

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, trawnik w pobliżu stawu przy Alei Narcyzy Żmichowskiej (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Projekt "Wolskie Impresje Artystyczne" to cykl 6 imprez - koncertów, które odbędą się na terenie Parku Moczydło w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Przedsięwzięcie skierowane jest do mieszkańców Dzielnicy Wola i Warszawy (dorosłych i dzieci) oraz do rodzin odpoczywających w miesiącu lipcu i sierpniu w stolicy w godzinach 15:15-17:45.

W trakcie imprez, które odbywać się będą w zaaranżowanym „mini amfiteatrze“ (trawnik w pobliżu stawu przy Alei Narcyzy Żmichowskiej) będzie możliwość wysłuchania muzyki pełnej walorów artystycznych, acz "lekkiej, łatwej i przyjemnej". Dzięki zaproszonym artystom przeniesiemy się m.in. na Bałkany, posłuchamy folkloru miejskiego, piosenek z lat 20-tych i 30-tych XX wieku i przebojów muzyki klasycznej. Odbędziemy również żeglarską podróż dookoła świata. Przedsięwzięcie w swoim założeniu posiada walory edukacyjne oraz integrujące społeczność lokalną.

Planujemy stworzyć warunki, aby rodziny przychodziły na imprezę z własnym kocem, rozkładanymi krzesłami oraz koszykiem z przekąskami.

W trakcie koncertu będzie możliwość "przekazania" dzieci w wieku od 3 do 10 lat pod opiekę profesjonalnych opiekunów - animatorów, którzy zainteresują ich zabawami ruchowymi, grami sprawnościowymi, zadaniami plastycznymi nawiązującymi do wykonywanej muzyki (np. budową prostych instrumentów muzycznych, quizów wiedzy oraz kącikiem plastycznym do rysowania i torami przeszkód).

W razie złych warunków atmosferycznych impreza odbędzie się pod przygotowanymi namiotami.


3 sierpnia (sobota) - Zespół Kwartet Premiera

Na repertuar koncertu składa się muzyka francuska, włoska, jak i polskie utwory lat 20-tych i 30-tych należące dziś do kanonu muzyki retro.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: koncert


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę