Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Łąka Leśmiana online - Barłóg Literacki

Łąka Leśmiana online - Barłóg Literacki

reklama
📅 Data: środa, 12 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
W niedzielne popołudnie "Barłóg Literacki", popularny w sieci program o literaturze, zagości w wirtualnej odsłonie "Łąki Leśmiana". Dziennikarka i pisarka Karolina Sulej oraz pisarka Sylwia Chutnik ugoszczą Was na zielonym tarasie wśród książek. Nagrywa Mateusz Kubik.

7 czerwca, 5 lipca, 23 sierpnia (niedziele), godz. 15.00
Premiera na Facebooku Muzeum POLIN >> link

Gotowi na dawkę dobrej literatury i humoru? Sprawdźcie, jakie są ich książkowe propozycje na lato, dotyczące kultury żydowskiej. Przez #NachalnąPromocjęCzytelnictwa zachęcą Was do wykorzystania letniego czasu z książką.

Barłóg Literacki – kultowy program literacki na kanale YouTube stworzyły w 2016 roku dwie dziewczyny "robiące w literach" Karolina Sulej oraz Sylwia Chutnik. W barłogowej scenerii w luźny, dowcipny sposób rozmawiały o książkach oraz o swoich fascynacjach literackich.

Sylwia Chutnik - doktor nauk humanistycznych. Z wykształcenia kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na UW. Pisarka, publicystka, działaczka społeczna i promotorka czytelnictwa. Członkini Związku Literatów Polskich i Stowarzyszenia Unia Literacka. Stypendystka Homines Urbani 2008, Instytutu Books from Lithuania 2009, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2010, Miasta Stołecznego Warszawy 2010, Instytutu Goethego 2010.

Karolina Sulej - dziennikarka, wolny strzelec, reporterka pisząca m.in do "Wysokich Obcasów", "Pisma" i "Vogue". Doktorantka w Instytucie Kultury Polskiej UW. Autorka zbioru reportaży o polskiej modzie po 1990 roku „Modni. Od Arkadiusa do Zienia” (2015) i książki reportażowej „Wszyscy jesteśmy dziwni. Opowieści z Coney Island” (2018), za którą była nominowana do nagrody im. Teresy Torańskiej. Aktualnie pracuje nad reporterską książką o roli ubrań i rzeczy w obozach koncentracyjnych i zagłady.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.