Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Podstawy szycia online z Szycia Przeszycia / #zostańwPokoju

Podstawy szycia online z Szycia Przeszycia / #zostańwPokoju

reklama
📅 Data: czwartek, 16 lipca 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Powracamy z nową energią i z nowymi propozycjami warsztatów dostosowanych do okoliczności, czyli warsztatów online. "Szycia Przeszycia Uczą Szycia" z Agnieszką Kacperską-Gałązką na czele pokażą, jak zacząć przygodę z szyciem i jak czerpać z tego ogromną frajdę.

Kurs szycia będzie składał się z czterech warsztatów transmitowanych na żywo na Facebooku, tak abyście w trakcie mogli i mogły zadawać pytania.

3. Przygotowanie szablonu odzieżowego
16.07, transmisja live na FB Pokoju na lato >> link

Podczas tego spotkania dowiecie się czym jest konstrukcja odzieżowa. Większość rzeczy powstaje najpierw na papierze. Porządnie opracowany szablon to bardzo ważny krok w procesie powstawania ubrań. Pokażemy Wam jak zrobić prostą konstrukcję workoplecaka lub torby.

Potrzebne będą:
🔸 półpergamin - arkusze 100x70 (w razie braku może być zwykły papier śniadaniowy lub inny papier + taśma/klej do połączenia w większe arkusze)
🔸 Ołówek, mazak
🔸 Nożyczki
🔸 Szpilki

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kacperska – Gałązka.
Twórczyni wzorcowni Szycia Przeszycia współpracującej ze znanymi polskimi projektantami i kostiumografami. Wykładowczyni w Katedrze Mody warszawskiej ASP, gdzie wspomaga studentów w realizacji projektów eksperymentalnych przede wszystkim opartych o modelowanie przestrzenne.. Ale przede wszystkim specjalistka od szycia, która krawiecką pasję i umiejętności konsekwentnie rozwija od kilkunastu lat.

Szycia Przeszycia Uczą Szycia
Od kilku lat uczy studentów Katedry Mody warszawskiej ASP. Kursy szycia wzorcowni powstały, aby dzielić się pasją, wiedzą i doświadczeniem. Prowadzące Agnieszka Kacperska – Gałązka oraz Justyna Chruślicka prowadzą kursy szycia o różnorodnej tematyce i zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Skierowane do tych, którzy nigdy nie siedzieli przed maszyną do szycia, jak i tych, którzy już nieco o szyciu wiedzą.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!