Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Sztuczna inteligencja i psychologia – co je łączy? – webinar

Sztuczna inteligencja i psychologia – co je łączy? – webinar

reklama
📅 Data: środa, 12 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Najnowsze technologie wkraczają dziś w niemal każdą dziedzinę naszego życia. Jeśli sztuczna inteligencja potrafi lepiej od lekarzy zdiagnozować nowotwór albo pomaga inwalidom poruszać się dzięki nowoczesnym protezom, to czy w najbliższej przyszłości możemy się spodziewać np. wirtualnych psychoterapeutów? Czy komputery będą diagnozować skuteczniej niż psycholodzy? Jak AI wspomaga dziś psychologię? Gdzie przecinają się ich drogi? Jak psychologia pomaga sztucznej inteligencji coraz lepiej rozumieć człowieka? W jaki sposób Data Science czy Machine Learning mogą zrewolucjonizować podejście do rozumienia mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki? Czy sztuczna inteligencja może ostatecznie wygrać z „czynnikiem ludzkim”?

O związkach psychologii i sztucznej inteligencji będą dyskutować dr Marcin Jaworski, współautor specjalności Psychologia sztucznej inteligencji na Uniwersytecie SWPS, oraz neurokognitywistka Aleksandra Kołodziej.

Spotkanie jest realizowane na żywo – każdy może zadawać pytania!

ZAPISY: Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia (link poniżej).

Gość
dr Marcin Jaworski - psycholog, od kilkunastu lat związany z branżą IT. Aktualnie Business Development Manager w Linux Polska promujący rozwój rozwiązań z obszaru Data Science opartych na sztucznej inteligencji. Wcześniej, Senior Solutions Architect, specjalizujący się w wykrywaniu nadużyć w sektorze bankowym metodami opartymi na uczeniu maszynowym. Uczestniczył w projektach wspierających automatyzację procesów analitycznych – opartą na sztucznej inteligencji w największych agencjach rządowych: m.in. kontrola dopłat unijnych, analiza fraudu oraz w firmach z sektora prywatnego, np. skonteneryzowanie narzędzi Data Science. Popularyzator rozwiązań opartych na otwartym kodzie źródłowym, prelegent konferencji branżowych (Open Source Day). Współautor specjalności „Psychologia sztucznej inteligencji” na Uniwersytecie SWPS.

Prowadząca
Aleksandra Kołodziej – absolwentka Neurokognitywistyki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu SWPS. Prezes zarządu Fundacji na rzecz Popularyzacji i Rozwoju Neuronauki „Mózg!”. Wieloletnia Przewodnicząca Koła Neuronauki, działającego na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz organizatorka Dnia Mózgu. Badawczo zajmuje się głównie funkcjonowaniem poznawczym na poziomie behawioralnym i elektrofizjologicznym u osób z depresją. Realizowała badania dzięki finansowaniu z programu dla młodych naukowców Diamentowy Grant (MNiSW) oraz grantu Etiuda (NCN). Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dokształcała się na stażu naukowym w Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie oraz w Instytucie Donders w Holandii.

Termin i miejsce: 12 sierpnia 2020 r. (środa), godz. 18.00–19.00, online

Do zobaczenia online! 😊

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.