Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Lumpeks nad Wisłą #2

Lumpeks nad Wisłą #2

reklama
📅 Data: niedziela, 16 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Fala - Pawilon nad Wisłą, Płyta Desantu (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na kolejny LUMPEKS NAD WISŁĄ!
Nie wyrzucaj/nie kupuj nowych rzeczy! Wymień się, sprzedaj to, czego już nie potrzebujesz, upoluj perełki u innych! 🕶 🧢 👚 📚 🎽

Po pierwszej udanej edycji i wielu pytaniach - kiedy następny Lumpeks?:) - ogłaszamy kolejny termin! Spotykamy się w niedzielę 16 sierpnia w Fala - Pawilon nad Wisłą.

Lumpeks nad Wisłą to inicjatywa dla wszystkich, którzy chcą przewietrzyć swoje szafy, ale także wymienić się książkami i wszelkimi innymi drobiazgami. Uwolnij się od nadmiaru przedmiotów i uciesz kogoś innego!

Jak to działa?
Wystawienie się ze swoimi rzeczami nic nie kosztuje, ale będziemy mieli na barze benefitową puszkę do której będziemy zbierać środki na CHLEBEM I SOLĄ - inicjatywę służącą wspieraniu i inicjowaniu działań na rzecz poprawy losów uchodźców w Polsce i Europie. Będziemy wdzięczni za wszystkie datki!

Organizacja stoiska jest po stronie wystawiającego, możesz przynieść swój wieszak, rozłożyć się na kocyku, w razie potrzeby udostępniamy prąd.

Prosimy wystawców do zgłaszania się na mejl: fala.program@gmail.com , podawania informacji dalej i zapraszania znajomych!

A jeśli nie macie rzeczy, z którymi chcielibyście się wystawić chodźcie sprawdzić, co fajnego będą mieli inni i porelaksować się z widokiem na Wisłę 🏝

Do zobaczenia!

//

Zasady bezpiecznej rekreacji:
- prosimy Was o dezynfekowanie rąk płynem dezynfekcyjnym, który udostępniony będzie zarówno w strefie wystawców, jak i przy barze oraz terenie wypoczynkowym Fala - Pawilon nad Wisłą
- prosimy o zachowanie dystansu 2m od innych uczestników, oraz zakładanie maseczki w kolejkach, podczas korzystania z kontenera sanitarnego, ciągów komunikacyjnych

DZIĘKUJEMY 😊

Pamiętaj: jeśli masz gorączkę, kaszel, miałeś kontakt z osobami zarażonymi - bezwględnie pozostań w domu, a w razie potrzeby skontaktuj się z odpowiednimi służbami.

//

Rezerwacje miejsc: fala.program@gmail.com

-----
Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zasady i ograniczenia sugerujemy sprawdzić, czy organizator nie wprowadził zmian w wydarzeniu.

[ Wydarzenia odbywające się nad Wisłą mogą być uzależnione od pogody. ]

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)