Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wehikuł po dziejach sztuki

Wehikuł po dziejach sztuki

reklama
📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 11 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📅 Data zakończenia: czwartek, 13 sierpnia 2020

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Roślina, Schroegera 80 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na cykl trzech warsztatów twórczych, które niczym wehikuł, zabiorą w ekspresową podróż po dziejach sztuki.
Uczestnicy i uczestniczki będą mieli możliwość zdobycia wiedzy o prehistorycznych malowidłach, malarstwie miniaturowym i współczesnej abstrakcji geometrycznej.
Przedstawione zagadnienia będą stanowić pretekst do twórczych poszukiwań w trzech różnych materiach: glinie i materiałach pochodzących z ziemi, drobnych elementach, z których będzie można stworzyć własną miniaturę oraz materiałów recyklingowych, służących jako tworzywo kompozycji przestrzennych. Wszystko to w atmosferze swobody i zabawy 🙂

▪ PREHISTORIA
11.08.2020, godz. 17.00

▪ KLASYKA
12.08.2020, godz. 17.00

▪ WSPÓŁCZESNOŚĆ
13.08.2020, godz. 17.00

Prowadzące warsztaty:
Małgorzata Dąbrowska-Mazurek - absolwentka ASP w Krakowie (kierunek:scenografia), studentka V roku MISH na UW (kierunek wiodący:psychologia) i Instytutu Psychologii Procesu w Warszawie. Prowadzi autorskie warsztaty artystyczne dla dzieci, w których dzieła sztuki stanowią punkt wyjścia do plastycznych poszukiwań uczestników. Fascynuje ją podążanie za procesem twórczym dziecka, który wspiera w trakcie zajęć (bardziej niż uzyskanie konkretnego efektu). Prywatnie żona oraz mama sześciolatka i trzylatki. Ostatnio z zaangażowaniem oddaje się ceramicznej pasji.

Marcela Rucińska - przyrodnik z wykształcenia i zamiłowania, łapacz wiatru, zbieracz liści i towarzysz dzieci. Koordynatorka projektów twórczych i przygodowych dla dzieci w Fundacji Przystanek Twórczość (Twórcze Dzieciaki, Wakacje z przyrodą i przygodą). Od lat prowadzi liczne warsztaty dla dzieci w duchu swobodnej zabawy i poszanowania dziecięcych potrzeb i emocji. Miłośniczka i niestrudzona propagatorka idei Jespera Juula i rodzicielstwa opartego na relacji. Entuzjastka aktywnego spędzania czasu w przyrodzie, najchętniej na Roztoczu gdzie znajduje największą radość i spokój. Mama Jaśka i Kaliny.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.
Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-8. Bardzo prosimy o przybycie wyłącznie z zapisanym dzieckiem.

Warsztaty odbędą się na skwerku skrzyżowania Schroegera i Kleczewskiej.

Zapisy przyjmujemy drogą mailową na adres [email protected]
Prosimy o wpisanie w treści maila: TYTUŁ WARSZTATÓW oraz IMIE i NAZWISKO dziecka uczestniczącego w warsztatach.

Jeżeli nie będziecie mogli Państwo wziąć udziału w warsztatach to poprosimy o taką informację, pozwoli nam to zaprosić następne osoby z listy.

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie
Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na podstawie
art. 46a i art. 46b pkt 1–6 i 8–12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2020 r. poz. 1066 z późn. zm.).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!