Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Klub Edzio i przyjaciele. Przyjęcie w blasku księżyca - warsztaty sąsiedzkie

Klub Edzio i przyjaciele. Przyjęcie w blasku księżyca - warsztaty sąsiedzkie

reklama
📅 Data: poniedziałek, 26 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Wydawnictwo Wytwórnia zaprasza do Klubu „Edzio i przyjaciele”. To cykl warsztatów aktywnego czytania książek połączone z kreatywnymi warsztatami wokół serii książek dla najmłodszych „Edzio i przyjaciele” Astrid Desbordes. Poznajmy bliżej bohaterów serii: wiewiórka Edzia, puchacza Jerzego, Cosia, misia Antoniego, myszki Polcię i Helcią oraz kota Jacka. Będziemy czytać i aktywnie angażować dzieci w akcję książki. W trakcie warsztatów skupimy się na relacjach sąsiedzkich, odwadze, tolerancji, pomaganiu innym, rywalizacji, empatii, współpracy z innymi i naszego życia w zgodzie z prawami natury.

Prowadząca:
Marta Todys, bibliotekarka, członkini Polskiej Sekcji IBBY oraz PSPiA KLANZA; absolwentka UW na kierunkach: animacja społeczno-kulturowa, plastyka w szkole podstawowej i gimnazjum, literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności. Uwielbia rozmawiać o książkach i gromadzić wiedzę o nich; lubi czytać sobie i innym. Uczestniczy w różnorodnych działaniach animacyjnych; do rozmów o książkach wykorzystuje nie tylko przestrzeń bibliotek, ale także miejsca sąsiedzkich spotkań, księgarnie, galerie sztuki.

26.10. godz.17.00
Klub Edzio i przyjaciele. Przyjęcie w blasku księżyca - warsztaty sąsiedzkie.
Każde spotkanie z wiewiórkiem Edziem i jego przyjaciółmi to nowa przygoda! A jak To się wszystko zaczęło? Wiewiórek Edzio żyje w dziupli wielkiego drzewa. Brak mu śmiałości, żeby poznać sąsiadów. Jednak pewnego wieczoru ktoś puka do jego drzwi i zaprasza na przyjęcie… Co sprawiło, że nieśmiały Edzio odważył się wziąć udział w przyjęciu?
Podczas warsztatów porozmawiamy o tym, jacy jesteśmy, co lubimy, a czego nie. W czym jesteśmy najlepsi, a co podoba nam się w innych ludziach? Kto jest naszym sąsiadem? I jak to jest z tymi przyjęciami? Pierwsze spotkanie Klubu Edzia i przyjaciół będzie też okazją do wykonania własnych wizytówek – inicjałów.
Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat.
Zapisy: wytwornia@wytwornia.com

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)