Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
Oglądaj: Brama Cafe, praski serial internetowy
reklama

„Warszawa Piżamorama” wystawa i warsztaty rodzinne

„Warszawa Piżamorama” wystawa i warsztaty rodzinne

reklama
📅 Data: wtorek, 03 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Uwaga! To wydarzenie zostało odwołane przez organizatora!

🍂ARTYSTYCZNA JESIEŃ KONESERA🍂
We wtorki o godzinie 17:00 zapraszamy dzieci i ich rodziców 👨‍👩‍👧‍👦 na bezpłatna wystawę i warsztaty - „Warszawa Piżamorama”

👉 Kiedy: 3.11, 10.11, 17.11 o 17:00
👉 Gdzie: plac Konesera - Lobby MOXY
👉 Wstęp wolny!
👉Obowiązują zapisy: wytwornia@wytwornia.com
Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat.

📚„Warszawa Piżamorama” to wystawa z efektem ruchomych ilustracji, oparta na książce pod tym samym tytułem autorstwa Frederique Bertrand i Michaela Leblonda.

🏛️ To niezwykła wycieczka po mieście z efektem animacji ombro cinema, opartym na iluzji optycznej. Razem z bohaterem wystawy - małym chłopcem w piżamie w paski – ożywiamy ilustracje i przenosimy się do magicznych miejsc miasta. W “Warszawie Piżamoramie” migocą światła Pałacu Kultury i Nauki, rusza uliczny korek koło palmy, świeci neon “Siatkarka”, a Wisła faluje. Jesteśmy w Warszawie jak ze snu.

🧾O warsztatach:
W trakcie warsztatów każdy będzie mógł stworzyć swoją animowaną ilustrację o Warszawie. Dzięki własnej fantazji i magicznej folii w paski będą mogli uruchomić obrazy i wprawić swoją wyśnioną Warszawę w ruch.

Michaël Leblond jest absolwentem National School of Art w Nancy (1995). Od 2014 roku pracuje jako niezależny grafik. Zawsze zafascynowany zabawkami optycznymi, w 2008 roku odkrył starożytną technikę animacji ombro cinema w japońskim muzeum w Kanazawa. Odkrycie to jest początkiem serii „Piżamorama”. Przetłumaczona na 12 języków seria otrzymała wiele nagród we Francji i za granicą.
Frédérique Bertrand jest absolwentką National School of Fine Arts w Nancy. Autorka i ilustratorka książek dla dzieci, we Francji opublikowała ponad trzydzieści tytułów. Wystawia swoje prace w galeriach, regularnie współpracuje z prasą, a od 2017 r. uczy w L’ESAL w Épinal. Mieszka w Nancy.
Kuratorzy wystawy, współautorzy koncepcji książki i prowadzący warsztaty: Magdalena Kłos-Podsiadło, Robert Podsiadło

Wydawnictwo Wytwórnia publikuje książki dla dzieci i młodzieży. Świętuje w tym roku 15-lecie. Małe z świadomego wyboru, autorskie wydawnictwo jest dziś w gronie najbardziej postępowych i wyróżniających się wydawców w Europie. Nowoczesna interpretacja klasyki, śmiałe rozwiązania graficzne, intrygujące historie, zaangażowanie społeczne, a przede wszystkim traktowanie młodego czytelnika jako odbiorcy-partnera i 15 lat konsekwentnej filozofii wydawniczej to znak firmowy wydawnictwa. Wytwórnia współpracuje z czołówką polskich grafików, ilustratorów, m.in. Edgarem Bąkiem, Katarzyną Bogucką, Robertem Czajką, Małgorzatą Gurowską, Moniką Hanulak, Agatą Królak, Martą Ignerską, Anną Niemierko, Marią Dek, Mirellą von Chrupek. W Wytwórni publikują swoje książki znakomite autorki Joanna Olech, Ewa Solarz i Sylwia Chutnik, a także twórcy ze świata: Blexbolex, Astrid Desbordes i Marc Boutavant z Francji, Madalena Matoso z Portugalii, Katsumi Komagata z Japonii, Marianne Dubuc z Kanady czy Marianna Coppo i Beatrice Alemagna z Włoch // wytwornia.com


To wydarzenie zostało odwołane przez organizatora!

-----
Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zasady i ograniczenia sugerujemy sprawdzić, czy organizator nie wprowadził zmian w wydarzeniu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)