Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Obchody Día de Muertos

Obchody Día de Muertos

reklama
📅 Data: wtorek, 03 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:15

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Drodzy przyjaciele / Queridos Amigos,
Zapraszamy Was serdecznie na kolejną edycję Día de los Muertos, czyli meksykańskiego Święta Zmarłych. Tym razem w innym nieco formacie, niż poprzednio, bo i czasy są inne.

W tym roku, z wiadomych powodów, postanowiliśmy podzielić nasz event na kilka dni. Proponujemy Wam zarazem uczestnictwo zarówno w formie fizycznej, jak i wirtualnej.

Sobota, 24 października o godz. 16 – wspólnie zbudujemy ołtarzyk poświęcony naszym bliskim Zmarłym. Zachęcamy Was do tego, abyście osobiście dołączyli do nas! To świetna okazja by dowiedzieć się, czym są ołtarzyki, dlaczego są budowane w takiej, a nie innej formie i co powinno się na nich znaleźć.

Niedziela, 25 października o godz. 14 zapraszamy, abyście osobiście zajrzeli, aby wspólnie z Isabel Balderas nauczymy się lepić i dekorować czaszki z cukru: nieodzowny element meksykańskiego Święta Zmarłych. UWAGA! Ze względu na panujące obostrzenia prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w warsztacie.

Wtorek, 27 października o godz. 20:15 zapraszamy na wyjątkowe wydanie ¡Historias! poświęcone przede wszystkim kolumbijskim opowieściom i legendom związanym z przenikaniem się światów żywych i zmarłych.
UWAGA! Event online! Szczegóły: link

Sobota, 31 października o godz. 18:00 tym razem osobiście będziecie mogli wziąć udział w dyskusji poświęconej kolumbijskiej literaturze i muzyce, dedykowanej obchodom Święta Zmarłych

Wtorek, 3 listopada o godz. 20:15 - jeśli jeszcze nie wiecie, na czym polegają obchody meksykańskiego Święta Zmarłych, lub chcielibyście się dowiedzieć nieco więcej, zapraszamy Was na kolejne specjalne wydanie ¡Historias! poświęcone obchodom Día de los Muertos. Nasi meksykańscy przyjaciele: Juan Carlos Lozano oraz Daniela Castillo opowiedzą Wam, jak te szczególne dni obchodzone są w ojczyźnie Upierzonego Węża i tequili.
UWAGA! Event online! Szczegóły: link

Sobota, 7 listopada, o godz. 18:00 - jeśli tylko głód Waszej wiedzy nie został zaspokojony, to zapraszamy na dyskusję poświęconą obchodom Día de los Muertos i nie tylko! W programie m.in. malowanie twarzy wszystkich chętnych we wzory związane z Día de los Muertos

Wszystkie spotkania (poza tymi on-line) odbędą się w Ola Latina przy Kruczkowskiego 15B w Warszawie.
UWAGA! Prosimy o dostosowanie się do ogólnych wytycznych sanitarnych!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)