Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Spotkania sąsiedzkie – gry RPG: W poszukiwaniu

Spotkania sąsiedzkie – gry RPG: W poszukiwaniu

reklama
📅 Data: poniedziałek, 14 grudnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
"Spotkania sąsiedzkie – gry RPG: W poszukiwaniu" to cykl spotkań w których za pomocą Mistrza gry stworzymy własną postać i wybierzemy się na przygodę w świecie stworzonym z wyobraźni. Nawiążemy nieoczekiwane przyjaźnie i poszukamy drogi do tego aby mimo przeciwności losu wciąż się rozwijać. A to wszystko dzięki starej dobrej metodzie gier RPG.

Cała zabawa odbywać będzie się na Discordzie >> link

Startujemy o 17:00 w każdy poniedziałek.

Do spędzenia z nami czasu potrzebujesz niewiele ponad mikrofon i słuchawki oraz chęć spróbowania czegoś nowego. Zapraszamy dużych i małych, osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnością.

-----
Prowadzenie:

Jakub Melaszewski- Kuba jest Mistrzem Gry od ponad 20 lat. Zajmuje się grami fabularnymi hobbystycznie, ale wykorzystuje w znacznym stopniu pozyskaną dzięki nim wiedzę i umiejętności w aktywności zawodowej, przy projektowaniu gier integracyjnych i planszowych oraz pisaniu scenariuszy. Najczęściej osadza budowane przez siebie historie w światach fantastycznych, wplatając w nie wiele wątków społeczno-kulturowych i rozgrywki grup interesu. Jednak ponad budowaniem ciekawych i wciągających fabuł, uważa że w RPG absolutnie najważniejsze jest komfortowa i satysfakcjonująca zabawa wszystkich uczestników zabawy.

Krzysiek Sawicki – były harcerz, szachista, zapalony gracz RPG.

Olga Ślepowrońska - psycholożka i animatorka kultury, terapeutka osób z autyzmem. Inicjatorka projektu CzujCzuj w którym dociera z edukacją emocjonalną do dzieci ze środowisk wykluczonych oraz SPA dla Mam, w które daje wielowymiarowe (w tym wytchnieniowe) wsparcie bliskim osób z niepełnosprawnością.

-----
Spotkania odbywają się w ramach projektu "Stół Powszechny - miejsce aktywności lokalnej" współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!