Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Armenia, Azerbejdżan i Górski Karabach. Stare rany, nowa wojna

Armenia, Azerbejdżan i Górski Karabach. Stare rany, nowa wojna

reklama
📅 Data: środa, 25 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
❗ Warsaw Institute oraz The Warsaw Institute Review mają przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie „Armenia, Azerbejdżan i Górski Karabach. Stare rany, nowa wojna i niepewna przyszłość". Obędzie się ono w czwartek 25 listopada 2020 r. o godzinie 20.00. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Etniczno-terytorialny zbrojny konflikt trwa pomiędzy Azerbejdżanem i Armenią od końca lat 80. Jest to jeden z najpoważniejszych konfliktów o tym charakterze rozgrywający się na obszarze postradzieckim po upadku ZSRR. Wojna w Górskim Karabachu trwa i niestety nie zanosi się na to, aby miała się niebawem skończyć. Prezydent Rosji Władimir Putin poinformował, że wprowadza kontyngent sił pokojowych Federacji Rosyjskiej na linię frontu. Będą liczyć 1 960 żołnierzy, 90 transporterów opancerzonych oraz jednostki innej techniki wojskowej. Prezydent Azerbejdżanu oświadczył, że do Karabachu wkroczą także siły tureckie. Czy jest szansa na porozumienie pomiędzy krajami? Jaką rolę odgrywa w nim Rosja oraz jakie kraje wpływają na ostateczne decyzje?

✅ Zarejestruj się na wydarzenie, a pół godziny przed debatą przyślemy Ci przypomnienie z bezpośrednim odnośnikiem do streamu >> link

🔴 Transmisję wydarzenia będzie można śledzić na kanałach social media Warsaw Institute i The Warsaw Institute Review (Facebook, Twitter, Youtube).
Stream pojawi się też na wydarzeniu na Facebooku przed rozpoczęciem debaty (link do wydarzenia poniżej).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!