Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Igor Jarek, Marta Dylewska, Michał Podsiadło – Premiera online

Igor Jarek, Marta Dylewska, Michał Podsiadło – Premiera online

reklama
📅 Data: wtorek, 02 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline. Naszymi gośćmi będą: Igor Jarek, zwycięzca Odkryć Empiku 2020 w kategorii Literatura za książkę „Halny” (Wydawnictwo Nisza) oraz aktorzy: Marta Dylewska i Michał Podsiadło. Rozmowę wokół premiery audiobooka „Halny” (Empik Go) poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebooku >> link
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Audiobook „Halny” dostępny od 2.03. w aplikacji Empik Go, czytają: Marta Dylewska, Fabian Kocięcki, Michał Podsiadło.
Opowiadania zebrane w tomie „Halny" („Nowohucka kolęda", „Królowa" i „Halny") łączy miejsce akcji – Nowa Huta - i środowisko bohaterów. To gangsterzy, dilerzy narkotyków, nieudani muzycy po wyrokach za spowodowanie po pijanemu śmierci kilku osób. Ich wewnętrzne monologi są prawdziwe, także za sprawą języka, brutalnego, wulgarnego, o mocnym, miejscami rapowym rytmie.
„Halny" jest portretem miasta, chociaż nie tego kulturalnego, ani nawet tego znanego turystom. Nie chodzi tu też o historię czy np. topografię. Igor Jarek z wielkim talentem portretuje mieszańców. Tych, którzy z Krakowem Miastem Literatury UNESCO nie mają nic wspólnego.
Marta Dylewska - aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Współpracowała z warszawskimi teatrami: 6 piętro, Imka, Narodowym, Dramatycznym oraz Teatrem im Ludwika Solskiego w Tarnowie. Na wielkim ekranie zadebiutowała rolą Sandry w filmie Jacka Bromskiego pt. „Bilet na księżyc”. Użyczyła swojego głosu do kilkuset produkcji dubbingowych. Stale współpracuje ze studiami dubbingowymi w Warszawie.
Michał Podsiadło - absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, ukończył kurs aktorski w The Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Za rolę w przedstawieniu dyplomowym „Sceny z Różewicza” otrzymał wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na XXVII Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Od 2010 roku związany z Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę