Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

VI edycja projektu Art Generacje 2021 - nabór

VI edycja projektu Art Generacje 2021 - nabór

reklama
📅 Data: środa, 17 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Fundacja Drama Way zaprasza wszystkich, którym bliski jest temat szeroko pojętej HARMONII do zgłaszania się do VI edycji międzypokoleniowego, artystyczno-społecznego projektu ART GENERACJE, który rozpocznie się w kwietniu, a zakończy pokazem finałowym w połowie czerwca 2021!

Jest to projekt Teatru Zaangażowanego Społecznie, który stwarza przestrzeń wspólnej pracy warsztatowej młodszych i starszych. W wieku od 13 lat do... bez ograniczeń! Praca zaowocuje tworzonym od podstaw - z improwizacji i wewnątrzgrupowego ucierania wizji - spektaklem.

Tematem przewodnim VI edycji jest HARMONIA, rozumiana jako odpowiedzialność za siebie i otoczenie (w tym środowisko naturalne), równowaga - wewnętrzna i w relacjach z innymi, wartości, zaufanie, wiara we własne możliwości, nastawienie do siebie i świata. A także jako przeciwwaga (a może dopełnienie?) do dysharmonijnej sytuacji naszych czasów.

Autorami projektu i prowadzącymi są Aldona Żejmo-Kudelska i Adam Gąsecki. Projekt prowadzony jest metodami Teatru Zaangażowanego Społecznie. Podczas spotkań (które odbywają się 1 raz w tygodniu po ok. 2.5 godziny) Uczestniczki i Uczestnicy będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami oraz uczestniczyć w rozmaitych ćwiczeniach i grach teatralnych. Na kanwie wybranych w toku warsztatów opowieści i improwizacji zostanie stworzony spektakl, będący podsumowaniem i jednocześnie finałem całego projektu. W jakiej formie powstanie tegoroczny spektakl? Tego jeszcze nie wiemy. Wszystko zależy od sytuacji pandemii, naszych i Waszych możliwości. Poprzednia edycja odbyła się niemal w całości on-line i była bardzo wzbogacającym doświadczeniem zarówno dla uczestników jak i prowadzących. Nie wiemy, co będzie możliwe, ale wiemy, że na pewno, że Art Generacje się odbędą! Improwizacja to przecież nasza specjalność:)

W dotychczasowych edycjach projektu, w latach 2013-20 udział wzięło 330 osób a 16 wydarzeń artystycznych (spektakli, performansów, instalacji), które powstały podczas Art Generacji zobaczyło ponad 1500 widzów - w Warszawie, Pilźnie, Dębicy, Górznie i… na zoomie:)

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne 17 marca 2021 r. o godz. 19.00 na platformie zoom. W celu otrzymania linka do spotkania prosimy o wysłanie mejla na adres: [email protected]

Jeśli chcą Państwo zgłosić się do wzięcia udziału w projekcie - prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj: link

Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem drogą mailową.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.
Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego lub innych potwierdzonych talentów artystycznych. Sprawimy raczej, że sam(a) odkryjesz w sobie talenty, których może do tej pory u siebie nie podejrzewała/eś:) Ważna jest otwarta głowa i chęć międzypokoleniowej wymiany doświadczeń i wrażeń.

Strona projektu: link
Wszystkie pytania prosimy kierować mailowo na adres: [email protected]

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa. 

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę