Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Honorowe krwiodastwo, choć niezmiernie potrzebne, wciąż potrzebuje w naszym kraju promocji i rozgłosu. Tym właśnie zajmuje się Wampiriada, ogólnopolski projekt tworzony przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jest kontynuowana już od wielu lat i gości na najważniejszych polskich uczelniach, w tym na przykład w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Wampiriada pełni funkcję informacyjną i promocyjną. Poprzez rozmaite drogi, czy to przez media społecznościowe, czy dzięki honorowym ambasadorom, obala mity dotyczące krwiodastwa, przytacza najważniejsze fakty na jego temat i ciekawostki. Dzięki niej o oddawaniu krwi można dowiedzieć się wszystkiego, a nawet jeszcze więcej (na przykład, że honorowe krwiodastwo w Polsce liczy już sobie niemal 100 lat). Ponadto zachęca do prowadzenia rozsądnego, zdrowego trybu życia.
4-7 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się finał akcji – przyjmie on postać terenowej akcji poboru krwi.
Krwiobus będzie czekał na chętnych w godzinach od 9 do 14 każdego dnia.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach:
inne
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie