Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jak efektywnie uczyć matematyki i ortografii?

Jak efektywnie uczyć matematyki i ortografii?

reklama
📅 Data: środa, 05 maja 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Bezpłatny webinar Joanny Białobrzeskiej na temat: Jak mimochodem, a tym samym efektywnie uczyć matematyki i ortografii w klasach młodszych?

Joanna Białobrzeska podzieli się swoim doświadczeniem pedagoga i dyrektora szkoły, ale także mamy 4 dzieci.

Transmisja na Facebookowym profilu >> link

Uczestnicy webinaru dowiedzą się:
• jak efektywnie uczyć matematyki i ortografii,
• jak pobudzać motywację do nauki,
• jakie czynniki wpływają na zapamiętywanie,
• jakie są sposoby rozbudzania naturalnej ciekawości poznawczej dzieci?

W dalszej części zostaną przedstawione dwie pozycje Joanny Białobrzeskiej: Matematyka mimochodem i książki z serii Ortografia mimochodem. Te książki, sprawiają, że dziecko uczy się mimochodem, bez napięcia, stresu, a z lekkością i swobodą. Zawierają to, co jest nieodzowne z efektywnej nauce: humor, pozytywne emocje, ciekawe tematy, łamigłówki, szyfry, tajemnicze listy i historie z dreszczykiem.

JOANNA BIAŁOBRZESKA
Doświadczony pedagog, autorka podręczników, książek dla dzieci, materiałów edukacyjnych, dyrektorka szkoły podstawowej Didasko i Przedszkola Rośnij z Didasko. To, o czym mówi i pisze, poprzedza obserwacjami i przemyśleniami nad najlepszymi metodami uczenia i wychowywania dzieci. U niej nie ma teorii bez praktyki.
Jest autorką ponad 100 książek, w większości są to podręczniki do kształcenia zintegrowanego, oraz wielu felietonów, poradnikowych artykułów prasowych, programów, projektów.
Prowadziła m.in. program kulinarno-edukacyjny „Kuchcikowo” w TVP. Obecnie współtworzy audycję radiową „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. Jest mamą czworga dzieci i babcią sześciorga wnucząt.
Uzyskała wiele nagród, m.in.: Nauczyciel Roku i Nagroda Edukacja 2000 dla serii podręczników pt. „Ja, Ty – My” przyznane przez MEN i Targi Książki Edukacyjnej, Parasol Szczęścia w kategorii RADOŚĆ przyznany przez miesięcznik „Twoje Dziecko” za pomysłowość i wytrwałość, która całkiem odmieniła edukację najmłodszych dzieci oraz pozwoliła rozkwitnąć ich pasji poznawania świata, Nagroda im. Filipa Kallimacha za wybitne osiągnięcia w sferze edukacji przyznana decyzją zespołu „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, Nagroda im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz przyznana jest przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola”, Certyfikat Klasy Marzeń 2010 za pakiet edukacyjny „Od A do Z” dla klasy I przyznany w czasie Targów Edukacyjnych EDUKACJA 2010.

Transmisja na Facebookowym profilu >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę