Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Dzień Dziecka na Chomiczówce

Dzień Dziecka na Chomiczówce

reklama
📅 Data: niedziela, 06 czerwca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, P.Nerudy 1 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
To już wieloletnia tradycja wspólnego świętowania Dnia Dziecka na Chomiczówce!
6 czerwca na terenach rekreacyjnych przy ul. P. Nerudy 1, zapraszamy wszystkich małych i dużych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
WSTĘP WOLNY!

W programie:
W tym roku z powodu pandemii, inaczej niż zwykle ale mamy nadzieję, że będziecie się z nami świetnie bawić.
Zaczniemy od tanecznego rozbudzenia Zumbą dla najmłodszych. Później złapiemy chwilę oddechu podczas spektaklu dla dzieci pt. „Morskie opowieści”. Razem z Teatrem Katarynka przeniesiemy się na pokład statku, gdzie rozpoczniemy pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem.
W przerwach na ekranie Led pokażemy wybrane choreografie z XXVI Bielańskiego Przeglądu Solowych Występów Tanecznych „Taneczny Krąg”.
Przygotowaliśmy dla najmłodszych różne morskie animacje z udziałem Dzikiej Historii, pokażemy Wam również jak artystycznie malować na „wodzie” z Magdą Kobierecką.
A to nie wszystko! Biblioteka Publiczna im. Staszica przygotowała kiermasz książki oraz warsztaty plastyczne a na stanowisku Centrum Rekreacyjno –Sportowego, można będzie skorzystać z maszyny badającej skład masy ciała i skorzystać z porad dietetyka.
A do tego konkursy z nagrodami 🙂 i świetna zabawa!
A na koniec super bajkowy koncert! Kuba Jurzyk, Kamil Bijoś, Magda Wazylik, Małgorzata Nakonieczna oraz Michał Grobelny zaśpiewają najpiękniejsze utwory z ulubionych bajek.

Organizatorzy:
Bielański Ośrodek Kultury | Urząd Dzielnicy Bielany I Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej “Chomiczówka” | CRS Bielany | Spółdzielnia WSBM Chomiczówka

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę